dowolna

Nieruchomości Otwock - Oferty sprzedaży nieruchomości

184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

184 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy niezwykle funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ulicy Ignacego Kraszewskiego w Otwocku. To idealna nieruchomość dla pary lub singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł68,42 m² 10 654,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Ten 68-metrowy dom z 3 pokojami to opcja idealna dla rodziny z dzieckiem lub osób pracujących z domu. Przestrzeń została przemyślana tak, aby zapewnić maksimum komfortu mieszkańcom. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł77,99 m² 8 706,24 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m2, o wschodnio-zachodniej ekspozycji spełni oczekiwania rodziny z dziećmi. Na dole znajduje się salon z aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł68,42 m² 9 924 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

68-metrowy dom z trzema pokojami, ze wschodnio-zachodnią ekspozycją, spełni oczekiwania rodziny z dzieckiem. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 195 000 zł85 m² 14 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szukasz przestrzeni domu w bezpiecznej i prestiżowej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu przy ul. Kraszewskiego w Otwocku. To.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł47,18 m² 11 763,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Otwocka o pow. 47.18 m2 - gotowe do zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, dopracowanego w każdym detalu mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47,54 m² 10 917,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią. Powierzchnia 47,54 m2. Piwnica. Osiedle Stadion. Oferuję Państwu przytulne i jasne, dwustronne mieszkanie znajdujące się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł54,70 m² 10 036,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,7 m , położone na 3. piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 1992 roku, znajdującego się na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł165 m² 8 175,76 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, czterech sypialni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł165 m² 8 781,82 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł165 m² 8 175,76 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł146 m² 6 815,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Sprzedam segment Z ogródkiem I otwock | 995 000 pln I 5 pokoii możliwy zakup przez cudzoziemców - bez pozwolenia mswia zakup bez pcc został już ostatni segment! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł65,41 m² 12 964,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ładne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,41 m położone na kameralnym zamkniętym osiedlu w Otwocku, usytuowane na parterze 3 piętrowego budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 622 m² 307,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość składa się z dwóch działek. Na działkach trzy małe budynki : - drewniany dom mieszkalny o powierzchni 51m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

994 000 zł148 m² 6 716,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Trzykondygnacyjny, nowoczesny, 5-pokojowy segment o powierzchni 148 m2, w bardzo dobrej lokalizacji. Ogródek od strony południowo-zachodniej, jasne wnętrze. Garaż w bryle budynku + drugie.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł2 683 m² 370,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Otwock Świder - Wschodni (zalesiony), 2683 mkw Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Mnl zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wysokość zabudowy do 3 kondygnacji, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł63 m² 14 269,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyobraź sobie, że budzisz się w jasnym, eleganckim wnętrzu, a pierwsze promienie słońca wpadają przez szerokie okna. Wychodzisz na swój 11-metrowy balkon, siadasz w wygodnym fotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 558 zł58,57 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie. Mieszkanie pod klucz - Różne.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

365 654 zł37,16 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje lokal usługowy o powierzchni 37,16 m . Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 827 zł54,73 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł105,22 m² 9 969,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania do natychmiastowego wprowadzenia się, a do tego cenisz kameralny charakter okolicy, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł105 m² 9 990,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:82 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

698 999 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż nowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na parterze w trzypiętrowym bloku przy ulicy Ługi 53b zlokalizowanym w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł48 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy przy ulicy Karczewskiej zlokalizowanym w dobrze skomunikowanym miejscu Otwocka, na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł30 m² 14 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przytulne mieszkanie - 2 pokoje po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia Do mieszkania przynależy bardzo duża piwnica (ok. 8 m2) dodatkowo płatna w cenie 9000 zł (zakup piwnicy jest.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64,21 m² 11 680,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży bezpośredniej, jasne, zadbane i nowocześnie wyposażone mieszkanie o powierzchni 64,21m , położone na 3 piętrze w bloku na osiedlu Morskie Oko - w budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł55,85 m² 10 116,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,85 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Otwocka, w okolicy Urzędu Skarbowego. Blisko centrum, pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł40,76 m² 13 984,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 40.76 m2, położone na terenie zamkniętego osiedla przy ul. Ługi w Otwocku. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze bloku z 2021 r. (blok bez windy). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł123,70 m² 12 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Dom bliźniak 123,70 m | Otwock Świder | blisko pkp, szkoły i natury Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni prawie 130m , położony na działce 332 m w.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł82,70 m² 11 487,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:639 m²

Willa W stylu świdermajer W stylu W otwocku, nad rzeką świder - Klimatyczny Świdermajer z drewnianymi werandami, zachowaną stolarką oraz piecami kaflowymi; - nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w odległości spaceru od centrum Otwocka. Mieszkanie jest umeblowane i urządzone. Mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł1 857 m² 872,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Działka w Otwocku 1857 m2, zaledwie 20 km od Warszawy! Działka usługowo-mieszkaniowa z dużym potencjałem - idealne miejsce na Twój przyszły dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem Śródborów, otwock Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym, pięknie zagospodarowanym ogrodem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł71 m² 14 084,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W otoczeniu zieleni, gdzie codzienność zwalnia, znajduje się dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 71 m , położony na przestronnej działce 847 m . To miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia 2 lokale użytkowe. Każdy z nich o powierzchni 105 m , zlokalizowane na parterze dużego kompleksu usługowo-sportowego w Otwocku. W budynku funkcjonują m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł146,95 m² 6 771,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Inwestycja Świder Park to kompleks 10 domów w zabudowie szeregowej, położonych w Otwocku, zaledwie 30 minut od centrum Warszawy. Domy posiadają powierzchnię ponad 145 m . W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł72 m² 6 097,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny lokal usługowo - handlowy o powierzchni 72 m2, zlokalizowany w centrum Otwocka, w okolicy ulicy Andriollego. Lokal znajduje się na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 174 m² 298,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Urokliwa działka położona na rozwidleniu ulicy Reymonta i Tatrzańskiej W rzeczywistości są to dwie działki, jedna od ulicy Reymonta, druga od Rodziewiczówny. Działki w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować narożne, 3-pokojowe mieszkanie własnościowe spółdzielcze na 2. piętrze osiedla Batorego w Otwocku - z balkonem wprost na las.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł46,90 m² 11 087,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w cichej i bezpiecznej dzielnicy Otwocka - idealne dla rodziny, ceniącej sobie spokój, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37 m² 14 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 37 m w Śródborowie Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m z balkonem 4 m. Lokal położony jest w kamienicy po rewitalizacji w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł39,24 m² 15 265,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Citihome jest oficjalnym biurem sprzedaży dewelopera Park Chopina. Po realizacji inwestycji Park Sosnowa, park Pułaskiego, park Bracka, park Lennona oraz Park Bagatela stanowiących cenione elementy.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł45,20 m² 12 057,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie | Centrum Otwocka | po remoncie Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 2. piętrze w centrum Otwocka.

Szczegóły ogłoszenia

1 044 000 zł2 007 m² 520,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

___ niezwykłe miejsce - oaza ciszy i spokoju ___ Działka pod dom wolnostojący w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł46,90 m² 5 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

K&s partners oferuje na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Otwocka przy ul. Górnej 6, w obiekcie handlowo-usługowym Galeria Górna. Gotowiec inwestycyjny - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł9 200 m² 144,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

powiat otwocki - okolice Otwocka Wielkiego, gmina Karczew Oferujemy do sprzedaży bardzo dużą (9200m2), piękną działkę, jednym bokiem przylegającą do Jeziora Rokola dostępne aż 100 metrów linii.