dowolna

Nieruchomości Otwock - Oferty sprzedaży nieruchomości

184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

184 ogłoszenia

750 000 zł64 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje: jasne, 3-pokojowe mieszkanie 64 m na os. Morskie Oko. Gotowe do wprowadzenia z pełnym wyposażeniem i miejscem w garażu! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł540 m² 3 509,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2 - kondygnacyjnego budynku handlowo-usługowego o pow. 540 metrów kwadratowych, usytuowanego na działce o powierzchni 1030 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,50 m² 13 314,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na parterze z własnym ogródkiem, w nowym budynku z 2024 roku! Na sprzedaż dostępne jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

8 500 000 zł900 m² 9 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny budynek w sercu Otwocka, obiekt przygotowany pod szeroką gamę usług, punktów handlowych i gastronomicznych. Dzięki doskonałej lokalizacji przy ul. Staszica oraz łatwemu dostępowi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 199 000 zł89 m² 13 471,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas atrakcyjny apartament W centrum znakomita lokalizacja - blisko autobus i stacja kolejki skm. Mieszkanie 89 m2 położone na 1 piętrze w budynku z windą. Stan wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Otwocku Na sprzedaż znajduje się funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Otwock Śródborów - duża, atrakcyjna działka do sprzedaży. Dla terenu obowiązuje: uchwała nr LI/538/21 z 2021-09-28 w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pod nazwą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dom Uniwersalny to kameralna inwestycja o wyrazistym charakterze, zlokalizowana przy ul. Andriollego 10 - centralnej części Otwocka, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronna Kawalerka o powierzchni 30 m z piwnicą 3,5 m , Znajdująca się na Osiedlu 1000-lecia w centrum Otwocka, 400 m do pkp Otwock. Spółdzielczo własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł263 m² 5 703,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

Otwock 263 m2, działka 2010 m2 Komfortowy dom wolnostojący, posadowiony na dużej, zadbanej działce. Dom został wybudowany w 1997 r. W 2006 przeszedł remont kapitalny. Charakteryzuje się się.

Szczegóły ogłoszenia

1 739 000 zł240 m² 7 245,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 974 m²

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny położony w zielonej i spokojnej części miasta Otwock w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł4 058 m² 204,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Unikat: modernistyczna Dusza na dużej działce w Sercu Śródborowa! Szukasz miejsca, gdzie prestiżowa historia spotyka się z nieograniczonym potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,33 m² 11 215 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

R e Z E R W A C J A ! 3 pokoje Otwock Świder | jasne | ostatnie piętro | przy lesie To mieszkanie daje coś, czego dziś wszyscy szukają - spokój, światło i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 200 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1200m2 w Wólce Mlądzkiej koło Otwocka. Położona przy lokalnej ulicy z dostępem do mediów miejskich. Obecnie trwa procedura uzyskania wz przez właściciela. Możliwość zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł46,54 m² 14 503,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,54 m , położone na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku na osiedlu Morskie Oko w Otwocku. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,01 m² 11 524,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Otwocka, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Atuty tej nieruchomości to cisza, mnóstwo światła,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 100 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1100m2 w Wólce Mądzkiej koło Otwocka. Położona w sąsiedztwie niskiej zabudowy jednorodzinnej. Teren w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy na dom wolnostojący. Przybliżone.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł38,10 m² 10 997,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2 Pokoje (38,1 m ) z loggią i piwnicą. Znajdujące się w centrum Otwocka, 200 m od Parku Miejskiego (tężnia), 850 m od pkp Otwock. Spółdzielczo.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł55 m² 10 345,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Lokalizacja: budynek zlokalizowany przy ulicy Lecha w Otwocku. Dookoła niska zabudowa, dużo zieleni. Na terenie osiedla znajdują się sklepy (m.in. Biedronka, rossmann), przystanek (bezpłatna.

Szczegóły ogłoszenia

2 366 720 zł9 884 m² 239,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł48 m² 11 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować unikalne mieszkanie w klimatycznej kamienicy w samym sercu Otwocka Na sprzedaż dostępne jest pełne charakteru mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 500 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży zalesioną działkę w klimatycznym Otwocku -śródborowie po wschodniej stronie torów o powierzchni 2500m2. Działka świetnie usytuowana ,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 098 m² 591,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pow. 1098 m2- budowlana z aktualnym pozwoleniem na budowę i indywidualnym projektem architektonicznym. Aktywne pozwolenie na budowę, budowa została rozpoczeta- wybudowane bloczki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1750 m , położona na nowoczesnym osiedlu domów jednorodzinnych w Otwocku. Nieruchomość znajduje się wśród nowej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 486 m² 229,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zbuduj swój dom w tej pięknej oklolicy! Mam do zaoferowania Państwu atrakcyjną działkę w malowniczej części Otwocka przy ulicy Żurawiej. Jest to działka z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł52 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Otwock, 52 m2 Lokal handlowy w galerii, w samym centrum Otwocka. Lokal usytuowany na parterze. 52 m2 w kwadracie. Serdecznie zapraszam Małgorzata Grafka tel.:   e-mail:.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł808 m² 705,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo ładną działkę o powierzchni 808m2 położoną w Otwocku w okolicy ulicy Tysiąclecia. Działka znajduje się na terenie nie objętym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Otwocku- w pobliżu stacji Śródborów. Dojazd od ul. Narutowicza drogą wewnętrzną obecnie gruntową. Kształt działki nieregularny. Przeznaczenie terenu w mpzp : "dla.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 378 m² 399,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana Otwock Powierzchnia: 2378 m Warunki zabudowy: dom jednorodzinny + budynek gospodarczo-garażowy Lokalizacja: 700 m od stacji skm Świder Dojazd: droga.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 593 m² 195,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kolonia Soplicowo to uzdrowiskowa część Otwocka - otulina Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Działka znajduje się w mieście, ale na terenach leśnych. Cisza, spokój i czyste powietrze.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł40,16 m² 11 877,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % pr0wizji Do sprzedaż funkcjonalne, oryginalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 40,16m2 ( ok 70m2 po podłodze),zlokalizowane na drugim piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł1 567 m² 290,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 1 567 m Wólka Mlądzka, otwock Na sprzedaż dwie malowniczo położone działki o powierzchniach 899 m i 668 m , tworzące jedną.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 489 m² 267,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: dwie działki budowlane łącznie 1489 m Otwock (świerk), ul. Narutowicza Oferuję na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1489 m : - działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 100 m² 738,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni ok. 2100 m , położoną niedaleko centrum Otwocka, w okolicy ulicy Łukasińskiego. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł280 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Przedmiotem sprzedaży jest rodzinny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Władysława Reymonta w Otwocku na osiedlu "wioska Szwajcarska". Dom to środkowy segment na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 000 zł71,33 m² 13 710,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Citihome jest oficjalnym biurem sprzedaży dewelopera Park Chopina. Po realizacji inwestycji Park Sosnowa, park Pułaskiego, park Bracka, park Lennona oraz Park Bagatela stanowiących cenione elementy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 000 zł71,33 m² 13 710,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 490 001 zł141,69 m² 10 515,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje ekskluzywną ofertę sprzedaży nowego mieszkania w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji Park Bagatela w Otwocku. Na sprzedaż dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł5 781 m² 242 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-produkcyjna o powierzchni 5781 m2 zlokalizowana w miejscowości Otwock przy ul. Pokojowej. Dany teren inwestycji jest objęty Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł37 m² 12 162 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie na os. Stadion - doskonała, gotowa do zamieszkania propozycja w dobrej lokalizacji.