dowolna

Nieruchomości Otwock - Oferty sprzedaży nieruchomości

184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

184 ogłoszenia

760 000 zł45,23 m² 16 803,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,23 m, położone na ładnym, zagospodarowanym osiedlu w Otwocku. Usytuowane na parterze w trzypiętrowym budynku, oferuje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 000 zł160,89 m² 8 328,67 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, obejmującego przestronny salon z aneksem kuchennym, cztery sypialnie, dwie łazienki, dodatkowe wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 000 zł160,89 m² 8 328,67 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 325 000 zł150,82 m² 8 785,31 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

3 900 000 zł10 458 m² 372,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z działką leśną, która jest położona na obszarze chronionego krajobrazu Warszawskiego oraz w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł3 843 m² 728,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny w centrum Otwocka | 3843 m | mpzp | Dla dewelopera Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3843 m , położona niemal w centrum Otwocka. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 339 m² 363,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 2339 M 2 przy stacji pkp Z możliwością podziału Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2339 m , położona w miejscowości Celestynów, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł6 650 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę między ul. Żeromskiego a Grunwaldzką. Świetna lokalizacja, blisko przystanki autobusowe, szkoły, sklepy i pkp. Przy działce wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania w zrewitalizowanej, zabytkowej kamienicy z 1938 roku. To połączenie historycznego ducha.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,54 m² 11 569 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Alternatywna propozycja dla osób szukających czegoś więcej niż standardowe cztery ściany. Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji w pobliżu Stadion Miejski w Otwocku łączy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Dwupokojowe mieszkanie z piwnicą - 35 m Otwock Centrum Prezentujemy ustawne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ulicy Michała Andriollego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł550 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Sprzedam piękny duży dom ok.450mkw, położony z dala od zgiełku a zarazem blisko Centrum, na dużej działce ze starodrzewem, systemem nawadniającym. Parter kuchnia z dużą jadalnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do Otwocka, gdzie przy ul. Sportowej czeka na swojego właściciela dwupokojowe i w pełni rozkładowe mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: - salon o powierzchni 13,6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł5 105 m² 352,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu działki zlokalizowanej w Otwocku przy ul. Laskowej 113 Numer działki 10/18 Powierzchnia 5105m2 Obręb 241,Gmina Otwock. Identyfikator 141702_1.0241.10/18 Obwód 339.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł294 m² 1 350,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 294 m położona w doskonałej lokalizacji Otwocka na tzw. Kresach. Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł269,50 m² 3 562,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł295 m² 6 745,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Dom W świdrze | klasyczna forma | piękny ogród 1527m | cisza I spokój Tradycyjny dom jednorodzinny, zanurzony w zieleni, usytuowany w willowej, spokojnej części Otwocka - Świdrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł98 m² 14 275,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! więcej informacji pod nr tel   Bardzo ładne mieszkanie - 4 pokoje w urokliwej części Otwocka, spokój dużo zieleni i cisza! Idealne dla rodziny. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł34,60 m² 11 705,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Słoneczna kawalerka 35m | Loggia | Piwnica | Otwock Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, które łączy spokój z doskonałą komunikacją? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Stadion. Pokój dzienny połączony z kuchnią w aneksie i loggią. Dwie sypialnie , łazienka i przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł47 m² 11 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , oferujące wygodny układ 2 pokoi oraz garderoby, z możliwością dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 125 300 zł4 962 m² 629,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana, umiejscowiona w spokojnej części Otwocka - wśród sosnowych lasów, 400m od rzeki Świder i rezerwatu przyrody, otoczona niską zabudową jednorodzinną. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł49,68 m² 13 989,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,21 m, położone na ładnym, starannie zagospodarowanym osiedlu "park Hallera" w Otwocku. Usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł50,50 m² 11 485,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja Jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Otwocku. Budynek położony na działce z pięknym, starodrzewem sosnowym, w spokojnej i zielonej części centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł1 471 m² 659,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Otwock, 1471 m2 Polecam działkę budowlaną, w bardzo dobrym miejscu w Otwocku. Działka w kształcie trapezu o bokach 30m x 38m x 45m x 42m. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł983 m² 579,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano - usługowa W kształcie prostokąta o powierzchni 983 m, zlokalizowana bezpośrednio przy ul. Narutowicza w Otwocku (jabłonna), z pełnym dostępem do mediów: prądu,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł48 m² 12 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania z osobną kuchnią. To wymarzone miejsce dla miłośników gotowania. Nowa zabudowa kuchenna, duża lodówka side by side, kącik.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł51,50 m² 12 233,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

51,5 m przy pkp Otwock idealny start dla pary lub rodziny! Wyobraź sobie mieszkanie, do którego wracasz po całym dniu, wiedząc, że wszędzie masz blisko. Kilka minut spacerem do pkp, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł5 920 m² 199,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka 5 920 m zieleń rekreacyjna wg mpzp Otwock, obręb 169 Lokalizacja: otwock, obręb 169, działka nr 6 Powierzchnia: 5 920 m mpzp: meran etap I (uchwała XVII/182/25.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39 m² 13 589,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m z oddzielną widną kuchnią znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy z 1958 roku w Otwocku. Kameralne osiedle wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

1 271 400 zł3 260 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki premium przy lesie ul. Baśniowa, otwock - Świder Twój przyszły dom wśród wysokich sosen! W miejscu z klimatem, historią i przyszłością! Wyobraź sobie poranek wśród zapachu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji przy Osiedlu Batorego w Otwocku! Na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62,50 m² 13 584 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Designerskie mieszkanie przy pkp | panoramiczne okna | las za oknem | Śródborów Szukasz miejsca, które łączy bliskość natury z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł130 m² 11 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Wyjątkowy dom pod lasem - gotowy do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesny, dwulokalowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej bryle, położony w urokliwym miejscu tuż pod ścianą lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 000 zł97 m² 8 793,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnym osiedlu w centrum Otwocka! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w nowej, kameralnej inwestycji składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie 85m w Otwocku dostępne od zaraz! Obecnie 3 pokoje z możliwością utworzenia 4 pokoi (poprzez podział jednej z sypialni). Szukasz przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł88,07 m² 13 057,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż słoneczne i komfortowe mieszkanie położone na kameralnym, strzeżonym osiedlu w jednej z najpiękniejszych, zielonych części Otwocka Śródborowie. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł2 991 m² 668,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy doskonale zlokalizowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 2991 m2. Działka znajduje się przy ul. Karczewskiej, będącej jedną z głównych wjazdów do miasta. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,85 m² 13 481,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stylu glamour nad Świdrem - luksusowe 2 pokoje w sercu zielonego Otwocka Metraż: 51,85 m Pokoje: 2 (salon z aneksem + sypialnia) Piętro: 2 z 3 (kameralny blok.

Szczegóły ogłoszenia

1 438 990 zł20 557 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.139625, 21.276722 Otwock, ul. Żurawia, obręb 126, numery ewidencyjne: 26 o powierzchni 5007m2 27.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł3 633 m² 274,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka leśna z prawem zabudowy o powierzchni 3633m2 w Otwocku położona ok 200m od ulicy Narutowicza. Wymiary 37m x 128m. Wszystkie media w ulicy. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł80 m² 11 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne i przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m, usytuowane na 3 (ostatnim) piętrze kameralnego budynku z windą z 2008 roku położonego przy ul. Zamenhofa w Otwocku. To.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł983 m² 610,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę usługową 983 m (22,7 42,3 38,4 m) ul. Narutowicza, otwock (obręb 173, działka 2/2) Lokalizacja: ul. Narutowicza, otwock Powierzchnia: 983 m Wymiary działki: front (od ulicy):.