Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Otwock Zamlądz

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

269 000 zł3 087 m² 87,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna działka rolno-leśna, położona na terenie Otwocka, w pobliżu ulicy Żurawiej. Działka przylega do linii brzegowej rzeki Świder Takie położenie na rozległych terenach.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 850 zł24 m² 77,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w centrum Otwocka z balkonem ul. Krucza lokalizacja Nieruchomość położona jest w centralnej części Otwocka, z bardzo dobrym dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz miejsca, które da Ci przestrzeń domu, ale nie chcesz rezygnować z wygody, jaką daje miasto? Zależy Ci na ciszy, lasach i spacerach nad rzeką, ale musisz codziennie szybko dojechać do.

Szczegóły ogłoszenia

1 044 000 zł2 007 m² 520,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

___ niezwykłe miejsce - oaza ciszy i spokoju ___ Działka pod dom wolnostojący w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 500 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży zalesioną działkę w klimatycznym Otwocku -śródborowie po wschodniej stronie torów o powierzchni 2500m2. Działka świetnie usytuowana ,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł92,40 m² 8 982,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie z własną działką ok. 360 m Świder, otwock Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł71 m² 14 084,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W otoczeniu zieleni, gdzie codzienność zwalnia, znajduje się dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 71 m , położony na przestronnej działce 847 m . To miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 339 m² 363,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 2339 M 2 przy stacji pkp Z możliwością podziału Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2339 m , położona w miejscowości Celestynów, przy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55 m² 12 709,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną domem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym, położoną w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Otwock. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²292 m² 17 520 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajecia. Lokal z powierzchnią handlową i usługową. Bardzo atrakcyjny jednopoziomowy lokal użytkowy o pow. 292m2, handlowo - usługowy zlokalizowany w centrum Otwocka przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Otwock

Zamlądz,Otwock

125 000 zł3 255 m² 38,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka leśna na obrzeżach Otwocka, dojazd drogą miejską - następnie drogą gruntową/leśną. Zróżnicowany drzewostan i bogate runo leśne. Ciekawe miejsce piknikowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Majowa

Zamlądz,Otwock

850 000 zł2 400 m² 354 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dla zmysłów Okolica przepiękna: sosny, wrzosy, podgrzybki, muchomory też, suche, piaszczyste, szeleszczące igliwiem podłoże, duże nasłonecznienie, gra światła w koronach sosen, lekkie.