dowolna

Działki Otwock Świder

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

995 000 zł2 683 m² 370,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Otwock Świder - Wschodni (zalesiony), 2683 mkw Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Mnl zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wysokość zabudowy do 3 kondygnacji, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 486 m² 229,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zbuduj swój dom w tej pięknej oklolicy! Mam do zaoferowania Państwu atrakcyjną działkę w malowniczej części Otwocka przy ulicy Żurawiej. Jest to działka z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 271 400 zł3 260 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki premium przy lesie ul. Baśniowa, otwock - Świder Twój przyszły dom wśród wysokich sosen! W miejscu z klimatem, historią i przyszłością! Wyobraź sobie poranek wśród zapachu.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 319 m² 83,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaproponowania Państwu piękną działkę leśną z dostępem do rzeki Świder. Działka znajduje się przy ulicy Kreciej. Jest to nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 125 300 zł4 962 m² 629,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana, umiejscowiona w spokojnej części Otwocka - wśród sosnowych lasów, 400m od rzeki Świder i rezerwatu przyrody, otoczona niską zabudową jednorodzinną. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 438 990 zł20 557 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.139625, 21.276722 Otwock, ul. Żurawia, obręb 126, numery ewidencyjne: 26 o powierzchni 5007m2 27.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł1 857 m² 872,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Działka w Otwocku 1857 m2, zaledwie 20 km od Warszawy! Działka usługowo-mieszkaniowa z dużym potencjałem - idealne miejsce na Twój przyszły dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 044 000 zł2 007 m² 520,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

___ niezwykłe miejsce - oaza ciszy i spokoju ___ Działka pod dom wolnostojący w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 154 m² 285,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce na dom jednorodzinny. Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną w malowniczej okolicy, otoczonej zielenią i pięknymi krajobrazami. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grunwaldzka

Świder,Otwock

850 000 zł2 400 m² 354,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Okolica przepiękna: sosny, wrzosy, podgrzybki, (muchomory także); suche, piaszczyste, szeleszczące igliwiem podłoże, duże nasłonecznienie, gra światła w koronach sosen, lekkie wzniesienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Otwock

Świder,Otwock

950 000 zł2 380 m² 399,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wschodni świder 700M skm Śliczna cicha działka 2380m2 o charakterze leśnym. Wydane warunki zabudowy na dom wolnostojący plus garaż. Powierzchnia biologicznie czynna 77% , zabudowy 15%. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grunwaldzka

Świder,Otwock

950 000 zł2 378 m² 399,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana - Otwock, otulina Mazowieckiego Parku Krajobrazowego | 2378 m : Lokalizacja: otwock, woj. mazowieckie Cena: 950 000 zł Powierzchnia: 2378 m Wymiary: 62 x 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pogodna

Świder,Otwock

1 800 000 zł5 600 m² 321,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zdjęcia w najbliższym czasie Przepiękna działka prawie nad Świdrem. Porośnięta sosnami 600m2 pod zabudowę, pozostała część jest leśna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Otwock

Świder,Otwock

950 000 zł2 380 m² 399,16 zł/m²

 

 

 

Świder,Otwock

570 000 zł701 m² 813,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

działka budowlana nr 51/14 i 51/16 obręb 4 w Otwocku, 300m od stacji pkp/skm Świder, przeznaczenie w mpzp na budynek jednorodzinny lub jednorodzinny dwulokalowy, usługi do 30%. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Kraszewskiego

Świder,Otwock

539 000 zł3 000 m² 179,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pilne Na sprzedaż: działka leśna 3000 m Otwock, ul. Kraszewskiego Bezpośrednio przy asfaltowej drodze powiatowej | Otoczona działkami budowlanymi | Bez mpzp | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Górna

Świder,Otwock

1 900 000 zł3 000 m² 633,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśno-rolno-budowlana 3000 m , Otwock w pobliżu rezerwatu rzeki Świder Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3000 m , położona w Otwocku, 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Otwock

Świder,Otwock

199 000 zł2 012 m² 98,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Las, rzeka i cisza miejsce, w którym można naprawdę odetchnąć. Działka leśna w zakolu Świdra z możliwością postawienia altany, wiaty lub innego obiektu małej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Otwock

Świder,Otwock

189 000 zł3 902 m² 48,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o wymiarach 13 x 300 m położona w Otwocku, w pobliżu rzeki Świder, w malowniczej niezabudowanej okolicy, składa się z dwóch działek ewidencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Otwock

Świder,Otwock

950 000 zł2 380 m² 399,16 zł/m²

 

 

 

Świder,Otwock

2 649 000 zł9 812 m² 269,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę w Otwocku, bezpośrednio nad rzeką Świder. Idealna dla klienta oczekującego ciszy, spokoju, przestrzeni oraz szybkiej komunikacji z Warszawą trasą S2 (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna

Świder,Otwock

199 000 zł2 012 m² 98,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Otwocka

Świder,Otwock

1 290 000 zł1 300 m² 992,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Narożna działka budowlana, w świetnej lokalizacji Otwock - Świder. Nieruchomość zabudowana budynkiem o prostej bryle z lat 80 - tych do remontu lub wyburzenia. W sąsiedztwie nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Świder,Otwock

85 000 zł902 m² 94,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka leśna Otwocku w pobliżu rzeki Świder. Dojazd do działki -bezpośrednio z drogi publicznej, ul. Żurawia. W drodze znajdują się następujące media: woda miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Otwock

Świder,Otwock

600 000 zł700 m² 857,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

działka budowlana 51/14 i 51/16 obręb 4 w Otwocku, 300m od stacji pkp/skm Świder, na budynek jednorodzinny lub jednorodzinny dwulokalowy, usługi do 30%. Powierzchnia zabudowy 280m2, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słowackiego

Świder,Otwock

1 249 000 zł3 769 m² 331,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona w malowniczej i spokojnej części Otwocka, w otoczeniu lasu oraz eleganckiej zabudowy jednorodzinnej przy ul. Słowackiego. To doskonałe miejsce na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krecia

Świder,Otwock

2 690 000 zł9 812 m² 275,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Marusarzówny

Świder,Otwock

2 500 zł1 288 m² 1,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka do wynajęcia w Otwocku, zlokalizowana przy ul. Marusarzówny. Działka została niedawno oczyszczona, a stary dom, który wcześniej się na niej znajdował, został wyburzony, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Łąkowa

Świder,Otwock

219 900 zł3 902 m² 56,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa i duża działka zaraz przy rzece Świder w Otwocku! - ciekawa propozycja na zabudowę usługową (turystyka, sport i rekreacja) lub na potrzeby zabudowy rekreacyjnej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Grunwaldzka

Świder,Otwock

840 000 zł2 400 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Dla zmysłów Okolica przepiękna: sosny, wrzosy, podgrzybki, muchomory też, suche, piaszczyste, szeleszczące igliwiem podłoże, duże nasłonecznienie, gra światła w koronach sosen, lekkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Otwock

Świder,Otwock

963 000 zł1 396 m² 689,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana umiejscowiona w zacisznej, zalesionej części Otwocka - Świder. Działka jest świetnie skomunikowana; w odległości krótkiego spaceru (ok 5min) znajduje się stacja pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Grunwaldzka

Świder,Otwock

850 000 zł2 400 m² 354,17 zł/m²

 

 

 

Świder,Otwock

973 200 zł1 622 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość budowlana 1622 m2, otwock Świder, przy asfaltowej drodze. Zlokalizowana po zachodniej stronie torów, w odległości ok 1 km od pkp Świder. Media: wodociąg i kanalizacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pokojowa

Świder,Otwock

299 000 zł2 000 m² 149,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Działka o powierzchni 2.000 m.kw. położona w Otwocku przy ulicy Pokojowej w niedalekiej odległości od węzła trasy S17, co umożliwia szybki dojazd do obwodnicy S2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Otwock

Świder,Otwock

920 000 zł2 560 m² 359,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cudowna działka budowlana o powierzchni 2560m2 położona w wyjątkowo cichej i spokojnej okolicy. Otoczenie niepowtarzalnego klimatu, krajobrazów, pięknych lasów i rzeki Świder.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Otwock

Świder,Otwock

460 000 zł1 100 m² 418 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna budowlana umiarkowanie zalesiona działka położona w Otwocku w niedalekiej odległości od rzeki Świder. Powierzchnia działki - 1100m , wymiary ok. 35x31,5. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, Świder

Świder,Otwock

3 167 400 zł42 232 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Inwestycja - na przyszłość inwestycja - dla osób z wizją i planem działania na kilka lat inwestycja - pensjonat, osiedle, uzdrowisko, ośrodek. Inwestycja - w zasadzie nie ma takich na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Majowa

Świder,Otwock

550 000 zł1 300 m² 423 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis Atrakcyjna działka położona w Otwocku w rejonie ulicy Majowej. Powierzchnia ok 1300 m , wymiary ok. 40x32. Działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny lub dwulokalowy, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Niezapominajki

Świder,Otwock

419 000 zł5 134 m² 81,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: działka o powierzchni 5.134 m2 położona w Otwocku przy ulicy Niezapominajki w niedalekiej odległości od węzła trasy S17, co umożliwia szybki dojazd do obwodnicy S2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pokojowa

Świder,Otwock

210 000 zł2 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Działka o powierzchni 2.000 m2 położona w Otwocku przy ulicy Pokojowej w niedalekiej odległości od węzła trasy S17, co umożliwia szybki dojazd do obwodnicy S2.