dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Otwock

226 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

226 ogłoszeń

699 000 zł55 m² 12 709,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną domem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym, położoną w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Otwock. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł196,90 m² 6 348,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-kondygnacyjnego obiektu handlowo-usługowego o powierzchni użytkowej 196,9 metrów kwadratowych wybudowanego w 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł225 m² 28,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

/ najem od 22 czerwca 2026r. Do wynajęcia samodzielny budynek na cele mieszkaniowe lub komercyjne o łącznej powierzchni 225m2. Budynek wolnostojący, podpiwniczony znajdujący się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

704 000 zł88 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni 88m2 zlokalizowany na parterze budynku na jednym z ładniejszych osiedli w Otwocku przy ul. Reymonta. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe

Otwock,mazowieckie

569 000 zł47 m² 12 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal jest odświeżony, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 044 000 zł2 007 m² 520,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

___ niezwykłe miejsce - oaza ciszy i spokoju ___ Działka pod dom wolnostojący w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł263 m² 5 703,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

Otwock 263 m2, działka 2010 m2 Komfortowy dom wolnostojący, posadowiony na dużej, zadbanej działce. Dom został wybudowany w 1997 r. W 2006 przeszedł remont kapitalny. Charakteryzuje się się.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł983 m² 610,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę usługową 983 m (22,7 42,3 38,4 m) ul. Narutowicza, otwock (obręb 173, działka 2/2) Lokalizacja: ul. Narutowicza, otwock Powierzchnia: 983 m Wymiary działki: - front (od.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 100 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1100m2 w Wólce Mądzkiej koło Otwocka. Położona w sąsiedztwie niskiej zabudowy jednorodzinnej. Teren w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy na dom wolnostojący. Przybliżone.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,54 m² 11 149 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Alternatywna propozycja dla osób szukających czegoś więcej niż standardowe cztery ściany. Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji w pobliżu Stadion Miejski w Otwocku łączy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 979 m² 504,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo - mieszkaniowa w pierwszej linii zabudowy od ulicy Żeromskiego. Bardzo dobre miejsce na siedzibę firmy. Wydane Warunki Zabudowy polegające na budowie budynku usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł47 m² 11 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , oferujące wygodny układ 2 pokoi oraz garderoby, z możliwością dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł2 030 m² 305 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

A teraz coś dla wielbicieli ul. Grunwaldzkiej w Wólce Mlądzkiej. Przy tej w pełni uzbrojonej ulicy - są tu wszystkie media włącznie w kanalizacją - mamy na sprzedaż ładną.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł55,85 m² 10 116,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,85 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Otwocka, w okolicy Urzędu Skarbowego. Blisko centrum, pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

8 500 000 zł900 m² 9 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny budynek w sercu Otwocka, obiekt przygotowany pod szeroką gamę usług, punktów handlowych i gastronomicznych. Dzięki doskonałej lokalizacji przy ul. Staszica oraz łatwemu dostępowi.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 379 m² 435,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej w Otwocku już znalazłaś/eś. Śródborów Otwock ul. Narutowicza (woj. mazowieckie) ** Oferta na wyłączność. ** Działka bezpośrednio przy asfaltowej drodze, kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Otwock

Otwock,mazowieckie

56,81 zł/m²105,62 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo-biurowy 105,62 m parter | klimatyzacja | parking na 110 aut | 40 min od Warszawy Na wynajem lokal o powierzchni 105,62 m , położony na parterze budynku handlowo-usługowego,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł58,80 m² 11 224 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Jeśli pragniesz zaprojektować wnętrze od zera, to jest Twoja najlepsza alternatywa w sercu Otwocka. Lokalizacja Otwock centrum, okolice ul. Andriollego. Z przyjemnością przedstawiam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

23,81 zł/m²210 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia garaż/magazyn 210 m Otwock, świdry Wielkie Oferujemy do wynajęcia garaż podziemny o powierzchni 210 m , położony na poziomie -1 w budynku handlowo-usługowo-biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 098 m² 591,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pow. 1098 m2- budowlana z aktualnym pozwoleniem na budowę i indywidualnym projektem architektonicznym. Aktywne pozwolenie na budowę, budowa została rozpoczeta- wybudowane bloczki.

Szczegóły ogłoszenia

1 271 400 zł3 260 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki premium przy lesie ul. Baśniowa, otwock - Świder Twój przyszły dom wśród wysokich sosen! W miejscu z klimatem, historią i przyszłością! Wyobraź sobie poranek wśród zapachu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł330,40 m² 6 961,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62,50 m² 13 584 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Designerskie mieszkanie przy pkp | panoramiczne okna | las za oknem | Śródborów Szukasz miejsca, które łączy bliskość natury z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł9 200 m² 144,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

powiat otwocki - okolice Otwocka Wielkiego, gmina Karczew Oferujemy do sprzedaży bardzo dużą (9200m2), piękną działkę, jednym bokiem przylegającą do Jeziora Rokola dostępne aż 100 metrów linii.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł226 m² 5 530,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:226 m²

Są domy, które mają po prostu metry. I są takie, w których od wejścia czuć przestrzeń i wygodę codziennego życia. Ten dom w Otwocku Mlądzu został zaprojektowany właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł37,85 m² 11 624,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37,85 m świetna lokalizacja! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na IV piętrze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł3 633 m² 274,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka leśna z prawem zabudowy o powierzchni 3633m2 w Otwocku położona ok 200m od ulicy Narutowicza. Wymiary 37m x 128m. Wszystkie media w ulicy. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²180 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy Otwock, ul. Żeromskiego 19 Na wynajem oferujemy nowoczesny lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 180 m , zlokalizowany w Otwocku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 100 m² 738,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni ok. 2100 m , położoną niedaleko centrum Otwocka, w okolicy ulicy Łukasińskiego. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

64,52 zł/m²124 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Lokal o powierzchni 124 m2 gotowy do wejścia; w galerii handlowej w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Otwocka. Ekspozycja okien na ul. Kołłątaja, jedną z najbardziej ruchliwych.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł40,16 m² 11 877,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % pr0wizji Do sprzedaż funkcjonalne, oryginalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 40,16m2 ( ok 70m2 po podłodze),zlokalizowane na drugim piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł32,43 m² 12 858,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0 % prowizji Na sprzedaż nowe, 2 pokojowe mieszkanie w stanie developerskim, znajdujące się na pierwszym piętrze kameralnego bloku zaledwie 14 mieszkań. Mieszkanie daje możliwość indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²29,74 m² 1 190 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu lokal na parterze budynku dworca kolejowego w Otwocku przy ul. Orlej 1. Dworzec jest w trakcie modernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

829 900 zł2 663 m² 311,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Otwock | Wólka Mlądzka | ul. Laskowa Działka o powierzchni 2663 m objęta mpzp (5mn + 1mn/u), położona 250 m od rzeki Świder i 1 km od trasy S17. Media w zasięgu. Szkoła vis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

948 920 zł67,78 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dom Uniwersalny to kameralna inwestycja o wyrazistym charakterze, zlokalizowana przy ul. Andriollego 10 - centralnej części Otwocka, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37 m² 14 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania w zrewitalizowanej, zabytkowej kamienicy z 1938 roku. To połączenie historycznego ducha.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 375 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Otwocku- w pobliżu stacji Śródborów. Dojazd od ul. Narutowicza drogą wewnętrzną obecnie gruntową. Kształt działki nieregularny. Przeznaczenie terenu w mpzp : "dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł123,70 m² 12 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Dom bliźniak 123,70 m | Otwock Świder | blisko pkp, szkoły i natury Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni prawie 130m , położony na działce 332 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Otwock,mazowieckie

2 190 000 zł219,11 m² 9 994,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Otwock to bardzo dynamiczne miasto. Jego rozwój widać po niezwykle pełnej infrastrukturze miejskiej, która jednocześnie zapewnia spokojną atmosferę. Dodatkowo, bliskość Warszawy umożliwia szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 378 m² 399,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana Otwock Powierzchnia: 2378 m Warunki zabudowy: dom jednorodzinny + budynek gospodarczo-garażowy Lokalizacja: 700 m od stacji skm Świder Dojazd: droga.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²292 m² 17 520 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajecia. Lokal z powierzchnią handlową i usługową. Bardzo atrakcyjny jednopoziomowy lokal użytkowy o pow. 292m2, handlowo - usługowy zlokalizowany w centrum Otwocka przy budynku.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij