dowolna

Domy z tarasem Otwock - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 500 000 zł550 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Sprzedam piękny duży dom ok.450mkw, położony z dala od zgiełku a zarazem blisko Centrum, na dużej działce ze starodrzewem, systemem nawadniającym. Parter kuchnia z dużą jadalnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

994 000 zł148 m² 6 716,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Trzykondygnacyjny, nowoczesny, 5-pokojowy segment o powierzchni 148 m2, w bardzo dobrej lokalizacji. Ogródek od strony południowo-zachodniej, jasne wnętrze. Garaż w bryle budynku + drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

950 000 zł82,70 m² 11 487,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:639 m²

Willa W stylu świdermajer W stylu W otwocku, nad rzeką świder - Klimatyczny Świdermajer z drewnianymi werandami, zachowaną stolarką oraz piecami kaflowymi; - nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł295 m² 6 745,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Dom W świdrze | klasyczna forma | piękny ogród 1527m | cisza I spokój Tradycyjny dom jednorodzinny, zanurzony w zieleni, usytuowany w willowej, spokojnej części Otwocka - Świdrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł210 m² 4 757,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:283 m²

Oferta bez prowizji! Dom (bliźniak) położony na kameralnym osiedlu w Otwocku (świder Wschód) z widokiem na las (!). Wybudowany na początku lat 80` z cegły oraz gazobetonu. Poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

24 999 zł550 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Wynajmę piękny duży dom ok.450mkw, plus piwnice-położony z dala od zgiełku a zarazem blisko Centrum Otwocka, na dużej działce ze starodrzewem, systemem nawadniającym. Parter kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Do wynajęcia połowa bliźniaka o pow. ok. 120 m2 na działce 570 m2, położona w Otwocku, w okolicy ul. F. Chopina. Budynek składa się z: parter - duży salon z wyjściem na taras -.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł219,11 m² 10 907,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Otwock to bardzo dynamiczne miasto. Jego rozwój widać po niezwykle pełnej infrastrukturze miejskiej, która jednocześnie zapewnia spokojną atmosferę. Dodatkowo, bliskość Warszawy umożliwia szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Świder,Otwock

995 000 zł146,95 m² 6 771,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Inwestycja Świder Park to kompleks 10 domów w zabudowie szeregowej, położonych w Otwocku, zaledwie 30 minut od centrum Warszawy. Domy posiadają powierzchnię ponad 145 m . W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł130 m² 11 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Wyjątkowy dom pod lasem - gotowy do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesny, dwulokalowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej bryle, położony w urokliwym miejscu tuż pod ścianą lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł147,69 m² 6 737,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Świder park - blisko natury Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w cichej części Otwocka (ul. Tysiąclecia róg.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł280 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Przedmiotem sprzedaży jest rodzinny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Władysława Reymonta w Otwocku na osiedlu "wioska Szwajcarska". Dom to środkowy segment na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł330,40 m² 6 961,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom

Otwock,mazowieckie

4 190 000 zł427 m² 9 812,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta dla inwestora | gotowiec inwestycyjny W otwocku | idealny pod usługi lub najem Na sprzedaż nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy położony w Otwocku przy ul. Kazimierza Pułaskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Majowa

Świder,Otwock

1 080 000 zł85 m² 12 738,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż: nowoczesny, 3-letni lokal w bliźniaku Otwock, ul. Majowa Dwupoziomowy lokal + poddasze do adaptacji + ogródek + 2 miejsca parkingowe Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żeromskiego

Wólka Mlądzka,Otwock

1 279 000 zł106 m² 12 066 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom o powierzchni użytkowej 106,31 m z poddaszem nieużytkowym na działce powierzchni 730m2, położony w spokojnej i zielonej części Otwocka, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jana Pawła II

Świder,Otwock

5 995 zł160 m² 37,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Niecodzienna oferta najmu Zameczku "mela Gargi" pod kameralną działalność gospodarczą lub na cele mieszkaniowe Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty wynajęcia niecodziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jana Pawła II

Świder,Otwock

5 999 zł160 m² 37,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Śródmieście,Otwock

1 450 000 zł163 m² 8 917,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:912 m²

Mamy przyjemność zaprezentować kameralną inwestycję - 6-pokojowe domy płożone w Wiązownej przy ul. Klonowej w Wiązownej, obok Otwocka, wśród pięknych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyszyńskiego

Wólka Mlądzka,Otwock

2 649 000 zł170 m² 15 582,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż elegancki nowoczesny dom parterowy o powierzchni 170m2 plus poddasze o powierzchni użytkowej 80m2 do własnej aranżacji. Dom został wybudowany w ponadczasowym stylu gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Majowa

Świder,Otwock

1 499 000 zł130 m² 11 530,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kalinowskiego

Otwock,mazowieckie

11 500 zł238 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 871 m²

Otwock | kalinowskiego | wynajem | dom wolnostojący | 237 m2 | 11 500 zł Przedmiotem wynajmu jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 237 m2 (użytkowej 140 m2), z pięknym ogrodem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sienkiewicza

Świder,Otwock

760 000 zł230 m² 3 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom położony w dobrej lokalizacji Okolica spokojna Niedaleko rzeka Świder 1,8km od stacji pkp Świder Jest także autobus - kierunek Mlądz Dom składa się z dwóch mieszkań Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kresy,Otwock

875 000 zł150 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:109 m²

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia bezpośrednio od Dewelopera nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w miejscowości Otwock pod Warszawą. Wymarzony dom dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kalinowskiego

Otwock,mazowieckie

11 500 zł238 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 871 m²

Otwock | kalinowskiego | wynajem | 237 m2 | dom wolnostojący | 11 500 zł Przedmiotem wynajmu jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 237 m2 (użytkowej 140 m2), z pięknym ogrodem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Racławicka

Śródmieście,Otwock

1 559 000 zł148 m² 10 511,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Nowoczesny Dom w Zabudowie Bliźniaczej 148 m Centrum Otwocka Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w centralnej części Otwocka. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sienkiewicza

Świder,Otwock

790 000 zł230 m² 3 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastowa

Śródmieście,Otwock

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nieruchomość położona w cichej, kameralnej uliczce w obrębie Śródmieścia. Z jednej strony Kupieckie Centrum Handlowe i Scena Centrum, z drugiej las i Park Leśny Wiejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Plater

Śródmieście,Otwock

1 520 000 zł163 m² 9 325,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:517 m²

Oddanie inwestycji koniec listopada 2025r. Zapraszam:) Bliźniak 157 M2 plus poddasze nieużytkowe 30 m2 do wykończenia działka ok. 517 M2 Z Garażem rodzinnym - 1.540.000 zl. Garaz pojedynczy cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

1 049 000 zł200 m² 5 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bez prowizji od kupującego! Digital Broker prezentuje przestronny dom o powierzchni 200 m , położony w malowniczym i spokojnym Łukówcu. Idealna propozycja dla osób szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kresy,Otwock

875 000 zł150 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:109 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia bezpośrednio od Dewelopera nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w miejscowości Otwock pod Warszawą. Wymarzony dom dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Racławicka

Śródmieście,Otwock

1 589 900 zł148 m² 10 720,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:866 m²

Promocja! bez prowizji! Oferujemy na sprzedaż znakomicie położony dom w zabudowie bliźniaczej na ul. Racławickiej w Otwocku. Świetna lokalizacja - 500m od stacji kolejowej skm i km (5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przewoska

Kresy,Otwock

1 850 000 zł652 m² 2 837,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:710 m²

Na sprzedaż duży dom wolnostojący z częścią magazynowo - usługowo - produkcyjną o powierzchni całkowitej 652m2 i użytkowej 537m2 usytuowany na działce o powierzchni 710m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otwock

Śródmieście,Otwock

4 290 000 zł560 m² 7 660,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość pod warszawą ze spa, dużą działką I sąsiedztwem rezerwatów przyrody Cicha i spokojna okolica | Szybki dojazd do Warszawy | Ekonomiczny i ekologiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kalinowskiego

Otwock,mazowieckie

11 500 zł238 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 871 m²

Wynajem | 237 m2 | dom wolnostojący | 11 500 zł | otwock | kalinowskiego Przedmiotem wynajmu jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 237 m2 (użytkowej 140 m2), z pięknym ogrodem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otwock

Mlądz,Otwock

1 999 000 zł230 m² 8 691,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

: w skrócie: elegancki dom wolnostojący | ok. 190 m2 powierzchni użytkowej | ładna duża działka 1331 m2 | 5 pokoi | 2 łazienki | garaż 2-stanowiskowy | dodatkowo budynek gospodarczy | cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sienkiewicza

Świder,Otwock

950 000 zł230 m² 4 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otwock

Otwock,mazowieckie

987 000 zł152 m² 6 496,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej otulina Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, jatne, gm. Celestynów Zamieszkaj tam, gdzie natura spotyka komfort! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Majowa

Otwock,mazowieckie

1 169 000 zł85 m² 13 752,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:83 m²

Na sprzedaż: nowoczesny, 2-letni lokal w bliźniaku Otwock, ul. Majowa Dwupoziomowy lokal + poddasze do adaptacji + ogródek + 2 miejsca parkingowe Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

1 559 000 zł149 m² 10 463,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

1/2 Bliźniaka o nowoczesnej architekturze w samym centrum Otwocka idealna lokalizacja! Oferujemy bardzo ładny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 148,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jana Pawła II

Świder,Otwock

6 999 zł160 m² 43,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²