dowolna

Mieszkania z prawem własności Otwock - Lista ofert

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Otwock,mazowieckie

599 000 zł49 m² 12 120,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 49m2, znajdujące się w bloku wybudowanym w 2008 roku. Lokal położony jest na parterze, 3 piętrowego bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świerkowa

Teklin ,Otwock

765 000 zł65 m² 11 765,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w zielonej i spokojnej części Otwocka. To doskonała propozycja dla rodzin poszukujących wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karczewska

Stadion,Otwock

619 000 zł47 m² 13 142,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Wprowadzenie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m , zlokalizowane przy ulicy Karczewskiej 53 w Otwocku. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Danuty

Ługi,Otwock

750 000 zł83 m² 9 050,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie dla rodziny - 82,87 m , 2. piętro, zamknięte osiedle, ul. Danuty Jeśli szukasz komfortowego, funkcjonalnego mieszkania dla rodziny z dziećmi, w bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Otwock,mazowieckie

520 000 zł44 m² 11 685,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5m2 Mieszkanie mieści się na parterze 2-piętrowej kamienicy z lat 50-tych Lokal składa się z: -salonu o powierzchni 17m2 -sypialni - 10,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ługi,Otwock

550 000 zł42 m² 12 999,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Otwock - 2 pokoje - 42.2 m - OKAZJA - ostatnie mieszkanie w tym bloku Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Instalacje w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Otwock,mazowieckie

970 000 zł81 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie w kameralnym bloku , jasne i przestrzenne. Świetna oferta dla inwestora , można podzielić na dwa mieszkania z oddzielnymi wejściami i licznikami. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Śródmieście,Otwock

395 000 zł25 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka po generalnym remoncie, gotowa do wprowadzenia. Na sprzedaż kawalerka 25 m2 na I piętrze po generalnym remoncie, idealna dla singla, pary lub pod inwestycję. KW, stan prawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Otwock

539 000 zł45 m² 11 953,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

! oferta bez prowizji dla biura - sprzedaż bezpośrednio przez właściciela zapraszam do zapoznania się Z ofertą sprzedaży mieszkania W budynku wielorodzinnym przy ulicy armii krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Danuty

Otwock,mazowieckie

649 000 zł50 m² 13 055,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Marzysz o przestronnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji, gotowym do wprowadzenia od zaraz? Oto wyjątkowa okazja - 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i balkonem w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

640 000 zł62 m² 10 381,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie położone na terenie bezpiecznego i zamkniętego osiedla. Pokój dzienny z kuchnią w aneksie i dwie oddzielne sypialnie (12,86 m2 i 8 m2). Z salonu i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Danuty

Otwock,mazowieckie

675 000 zł50 m² 13 578,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świerkowa

Teklin ,Otwock

723 000 zł65 m² 11 152,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu wśród zieleni, a jednocześnie blisko miasta? Poznaj wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Świerkowej w Otwocku - położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście,Otwock

729 000 zł66 m² 10 995,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,3 m , zlokalizowane przy ul. Chopina 28 w Otwocku. Jest to idealna propozycja dla pary, rodziny z dzieckiem lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Otwock,mazowieckie

669 000 zł52 m² 12 865,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta bezpośrednia! Do negocjacji! Przedstawiamy wyjątkową ofertę funkcjonalnego i przestronnego mieszkania o powierzchni 52 m , które z pewnością spełni Twoje oczekiwania! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Świder,Otwock

1 449 000 zł117 m² 12 384,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy apartament położony przy ul. Bolesława Chrobrego w Otwocku. Jeśli szukasz rozkładowego i gotowego do wprowadzenia mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczewska

Stadion,Otwock

655 000 zł47 m² 13 909,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoje wymarzone mieszkanie w Otwocku czeka! Szukasz gotowego do zamieszkania, świeżo wyremontowanego mieszkania? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Przytulne 47 m przy ul. Karczewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karczewska

Stadion,Otwock

630 000 zł46 m² 13 695,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy idealnie urządzone, wyremontowane, 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - przy ulicy Karczewskiej 20 min spacerem od dworca pkp Otwock. To kompleksowo urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

630 000 zł46 m² 13 791,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,68 m, położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku w Otwocku. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Otwock,mazowieckie

538 000 zł46 m² 11 695,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Otwocku doskonała propozycja dla rodziny lub inwestora! Przedstawiamy ofertę sprzedaży jasnego i przestronnego mieszkania o powierzchni 45,5 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wioska Szwajcarska,Otwock

649 000 zł62 m² 10 527,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na zamkniętym osiedlu Wioska Szwajcarska. Przestronne trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze w bloku z 2004 roku. Dużym atutem mieszkania niski czynsz (380 zł). Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Śródmieście,Otwock

670 000 zł50 m² 13 267,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż 50,50 m2, piętro 3/4 bez windy, w budynku z cegły 1996 r., Otwock. Mieszkanie odświeżone, w cenie sprzęt i umeblowane. Nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Otwock,mazowieckie

581 145 zł45 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Świetna oferta na siedzibę firmy (biura,gabinety itp.). Mieszkanie w kameralnym bloku (sześć mieszkań ) Otwock ul Pułaskiego. Dwupokojowe mieszkanie rozkładowe na parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Wioska Szwajcarska,Otwock

649 000 zł62 m² 10 527,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w zielonej części Otwocka , na osiedlu Wioska Szwajcarska. Przestronne trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze w bloku z 2004 roku. Dużym atutem mieszkania jest niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Śródmieście,Otwock

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży wyjątkowego, zadbanego mieszkania o powierzchni 65 m , zlokalizowanego na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w zielonej części Otwocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Generalska

Ługi,Otwock

599 000 zł50 m² 11 908,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Piękne mieszkanie dwupokojowe składające się z przestrzennego salonu z otwartą kuchnią i ustawnej sypialni znajduje się na 3 piętrze w nowoczesnym budynku z 2012 roku. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Danuty

Ługi,Otwock

775 000 zł52 m² 14 903,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu nowego mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Otwocku, zlokalizowanej przy ul. Danuty. Lokalizacja: ze względu na dużą ilość terenów zielonych i sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Danuty

Ługi,Otwock

925 000 zł62 m² 14 919,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Danuty

Ługi,Otwock

1 075 000 zł72 m² 14 930,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Otwock,mazowieckie

740 000 zł68 m² 10 871,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjna oferta - przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Marzysz o wygodnym mieszkaniu, gotowym do zamieszkania, w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Otwock,mazowieckie

799 000 zł68 m² 11 819,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , Nieruchomość mieści się na 1 piętrze 3 piętrowego budynku. Rozkład mieszkania: salon (21 m ) - przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Otwock,mazowieckie

538 000 zł46 m² 11 721,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Śródmieście,Otwock

670 000 zł50 m² 13 267,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Zapraszamy do obejrzenia 2 pokojowego mieszkania w idealnej lokalizacji- nieopodal Skweru VII Pułku Łączności, przy fontannie, w małej odległości od dworca (600 m). To urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karczewska

Otwock,mazowieckie

648 000 zł46 m² 14 087 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne, wyremontowane 3 pokoje | 20 min do pkp otwock | gotowe do wprowadzenia Szukasz gotowego mieszkania bez konieczności remontu? To może być idealna propozycja dla Ciebie! Otwock, ul. Karczewska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Otwock,mazowieckie

445 000 zł47 m² 9 528,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie na drugim piętrze w centralnej części Otwocka o powierzchni użytkowej 46,70m2 plus piwnica 7,10m2. Lokal składa się z pokoju dziennego z balkonem skierowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Otwock,mazowieckie

649 000 zł46 m² 14 207,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,68 m2, położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku w Otwocku. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geislera

Otwock,mazowieckie

450 000 zł42 m² 10 778,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w willi Kazimierówka | Parter | Blisko natury i komunikacji | Otwock ul. Geislera zakochaj się W przestrzeni już od pierwszego wejrzenia! Wyjątkowa okazja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dłuskiego

Śródmieście,Otwock

985 000 zł85 m² 11 588,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż 85 m2, piętro 3/3 bez windy, w budynku z 2000 r., Otwock. W cenie meble i wyposażenie, zadbane, do ewentualnego odświeżenia. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Otwock

540 000 zł46 m² 11 739,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 46 m , wysoki standard, otwock gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Generalska

Otwock,mazowieckie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 50,30 m2. Mieszkanie znajduje się na 3, ostatnim piętrze, bloku z 2012 roku. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni ok. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Otwock,mazowieckie

810 000 zł68 m² 11 982,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008