dowolna

Mieszkania w centrum Otwock - Oferty sprzedaży i najmu

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Soplicowo,Otwock

1 299 999 zł120 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 120 m , zlokalizowany przy ulicy Poniatowskiego 29C. To idealna propozycja dla rodziny, która szuka przestrzeni porównywalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Śródmieście,Otwock

610 000 zł47 m² 12 978,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 47m , zlokalizowane w Otwocku przy ul. Warszawskiej. To idealna nieruchomość dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Głównymi atutami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródborów,Otwock

959 000 zł80 m² 11 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe mieszkanie premium z tarasem 24 m i widokiem na sosnowy las | Otwock, ul. Zamenhofa. Jeśli marzysz o przestrzeni, świetle i spokoju to miejsce Cię zachwyci. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andriollego

Śródmieście,Otwock

499 000 zł35 m² 14 430,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z piwnicą - 35 m Otwock Centrum Prezentujemy ustawne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ulicy Michała Andriollego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Otwock,mazowieckie

480 000 zł46 m² 10 549,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż jasne, ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,5 m , położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku z 1971 roku, w ścisłym centrum Otwock,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Świder,Otwock

577 000 zł51 m² 11 324,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie ,położone na 2 piętrze kameralnego budynku zaledwie z 14 lokalami. Idealne dla osób ceniących przestrzeń , ciszę i niebanalny klimat. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poniatowskiego

Soplicowo,Otwock

530 000 zł39 m² 13 575,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Otwocka - gotowe do zamieszkania! ul. Poniatowskiego, otwock Powierzchnia użytkowa: 39,04 m Dodatkowo: przestronna komórka lokatorska 8 m Piętro: 1 z 2 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawy

Śródmieście,Otwock

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

czynsz administracyjny dla dwóch osób 810 zł płatny dodatkowo Najem długoterminowy. Jest to lokal (46 m2) mieszczący się w mieszkaniu, na parterze, obok kiosku, przy rondzie (skrzyżowanie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Śródmieście,Otwock

1 179 000 zł100 m² 11 778,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Oferujemy rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 101 m , położone przy ul. Władysława Stanisława Reymonta 67 w Otwocku, na zielonym i zadbanym osiedlu o kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karczewska

Śródmieście,Otwock

646 212 zł59 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje, 1 piętro, 58,80 m2, centrum miasta, 660 000 zł. PO wstępnym remoncie - do indywidualnego wykończenia. 58,80 m2: - pokój dzienny / salon, z wyjściem na balkon od strony podwórza, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewoska

Śródmieście,Otwock

570 000 zł48 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje: przytulne mieszkanie 48 m po generalnym remoncie na zielonym osiedlu w Otwocku. Gotowe do zamieszkania od zaraz! Stan: po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Śródmieście,Otwock

749 000 zł65 m² 11 523,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestrzenne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym w sercu Otwocka - dobrze skomunikowanym mieście z Warszawą. Mieszkanie składa się z 3 dużych pokoi, osobnej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Świder,Otwock

2 800 zł72 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

To mieszkanie wynajmiesz bez prowizji! Do wynajęcia: przytulne, dwupoziomowe mieszkanie z klimatem gotowe do zamieszkania od zaraz! To jedno z tych miejsc, gdzie rano budzi Cię światło,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Otwock,mazowieckie

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 Mieszkanie mieści się na 2 piętrze 4-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu -pokoju 1. -pokoju 2. -oddzielnej widnej kuchni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andriollego

Śródmieście,Otwock

370 000 zł34 m² 11 044,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja nieruchomości M2 z potencjałem na M3 | Balkon | Centrum Otwocka - ul. Andriollego 54 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Świder,Otwock

1 140 000 zł98 m² 11 632,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie w Otwocku. Mieszkanie 5 pokojowe w pełni wyposażone o powierzchni 98,00 m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

1 199 000 zł89 m² 13 471,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas atrakcyjny apartament W centrum znakomita lokalizacja - blisko autobus i stacja kolejki skm. Mieszkanie 89 m2 położone na 1 piętrze w budynku z windą. Stan wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kraszewskiego

Świder,Otwock

830 000 zł67 m² 12 351,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę komfortowego, 3-pokojowego mieszkania z własną działką w spokojnej i zielonej dzielnicy Świder. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Otwock,mazowieckie

530 000 zł39 m² 13 589,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy , na pierwszym piętrze. Do wejścia bez nakładów finansowych , po remoncie. Pokój dzienny ,sypialnia ,kuchnia , łazienka i przestronny przedpokój. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Otwock

380 000 zł30 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka o powierzchni 30 m2 usytuowana na 1 piętrze niskiego bloku przy ul. Batorego w Otwocku. Głównym atutem mieszkania jest jego lokalizacja: bliskość sklepów, urzędów i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Ługi,Otwock

640 000 zł55 m² 11 594 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w zielonej enklawie Otwocka - idealne dla rodziny, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż dostępne jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hallera

Ługi,Otwock

495 000 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować unikalne mieszkanie o powierzchni 45 m w prestiżowym apartamentowcu - idealna baza wypadowa do Warszawy i enklawa spokoju!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Otwock,mazowieckie

690 000 zł59 m² 11 694,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m, z balkonem 7,2 m oraz dużą piwnicą, położone na III piętrze w zadbanym budynku przy ul. Wyspiańskiego w Otwocku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Danuty

Ługi,Otwock

899 000 zł66 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować w pełni wykończone, 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2023 roku - gotowe na przyjęcie Twojej rodziny od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Ługi,Otwock

2 350 zł27 m² 85,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą świeżo wykończonego studia w nowym budynku w Otwocku - Nowe mieszkanie o pow. 27 m2 z dużym balkonem i piwnicą w nowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Otwock,mazowieckie

650 000 zł60 m² 10 826,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,04 m, zlokalizowane na parterze w doskonałym punkcie Otwocka przy ulicy Warszawskiej, na osiedlu Tysiąclecia. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Otwock

793 800 zł59 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 58,8 mkw. zlokalizowanego w ścisłym centrum Otwocka. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Stadion,Otwock

530 000 zł48 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Stadion. Pokój dzienny połączony z kuchnią w aneksie i loggią. Dwie sypialnie , łazienka i przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Otwock,mazowieckie

469 000 zł38 m² 12 374,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Batorego 36a w Otwocku w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Ługi,Otwock

769 000 zł59 m² 13 060,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem 20,54 m | Otwock - os. Morskie Oko | 58,88 m | 2019 r. Szukasz nowoczesnego, komfortowego mieszkania z wyjątkową przestrzenią do odpoczynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

849 000 zł65 m² 12 979,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ładne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,41 m położone na kameralnym zamkniętym osiedlu w Otwocku, usytuowane na parterze 3 piętrowego budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagatela

Świder,Otwock

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Unikat w Otwocku! 50m , blisko rzeki Świder. Wysoki standard, opcja umeblowania w cenie! 7 min do pkp. Do wynajęcia od zaraz jasne mieszkanie (50 m ) w Otwocku (świdrze), świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczewska

Otwock,mazowieckie

569 000 zł48 m² 11 854,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m, położone w zadbanej kamienicy przy ul. Karczewskiej w samym centrum Otwocka. To wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Otwock,mazowieckie

581 145 zł45 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świetna oferta na siedzibę firmy (biura,gabinety itp.). Mieszkanie w kameralnym bloku (sześć mieszkań ) Otwock ul Pułaskiego. Dwupokojowe mieszkanie rozkładowe na parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Otwock,mazowieckie

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Danuty

Ługi,Otwock

972 000 zł72 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu nowego mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Otwocku, zlokalizowanej przy ul. Danuty. Lokalizacja: ze względu na dużą ilość terenów zielonych i sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Stadion,Otwock

563 000 zł47 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Otwock, sportowa, mieszkanie 47.18 m2, Sprzedaż. Zapraszamy do zakupu tego niezwykle wyjątkowego mieszkania położonego w centrum Otwocka! To jasne i ciepłe mieszkanie. Przeprowadzony gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Danuty

Ługi,Otwock

2 450 zł27 m² 89,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

794 000 zł59 m² 13 503,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,8m2 położone w ścisłym centrum Otwocka, idealne dla osób ceniących zarówno wygodę miejskiego życia, jak i spokój zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świder,Otwock

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ciche, narożne mieszkanie, które znajduje się w jednej z najbardziej zielonych części Otwocka, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Otwock

Otwock,mazowieckie

963 000 zł81 m² 11 891,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim z ogródkiem. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (23,07 m2) , trzy sypialnie (17,13m2 , 13,49m2 i 8,81m2). Korytarz 9,47m2 i dwie.