dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Otwock - Oferty sprzedaży i najmu

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

469 000 zł34,58 m² 13 562,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Dwupokojowe mieszkanie z piwnicą - 35 m Otwock Centrum Prezentujemy ustawne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ulicy Michała Andriollego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Stadion. Pokój dzienny połączony z kuchnią w aneksie i loggią. Dwie sypialnie , łazienka i przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjne, umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone w ścisłym centrum Otwocka przy ulicy Andriollego. Lokal mieszkalny znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,54 m² 11 127,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią. Powierzchnia 47,54 m2. Piwnica. Osiedle Stadion. Oferuję Państwu przytulne i jasne, dwustronne mieszkanie znajdujące się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

449 000 zł30 m² 14 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przytulne mieszkanie - 2 pokoje po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia Do mieszkania przynależy bardzo duża piwnica (ok. 8 m2) dodatkowo płatna w cenie 9000 zł (zakup piwnicy jest.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł55,85 m² 10 116,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,85 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Otwocka, w okolicy Urzędu Skarbowego. Blisko centrum, pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł47,18 m² 11 763,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Otwocka o pow. 47.18 m2 - gotowe do zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, dopracowanego w każdym detalu mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł45,20 m² 12 057,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie | Centrum Otwocka | po remoncie Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 2. piętrze w centrum Otwocka.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł47,18 m² 10 173,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz przestrzeni, którą możesz zaprojektować od nowa? Dla rodziny? Pod wynajem? Oto mieszkanie, którego układ się sprzedaje, a lokalizacja pracuje. 47,18 m , trzy niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł89,50 m² 9 932,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja Budynek zlokalizowany w centrum Otwocka przy ulicy Karczewskiej. Do stacji skm/pkp dojdziemy w 15 minut, w pobliżu przystanek autobusowy, szkoła, przedszkole, żłobek, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł58,80 m² 11 224 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Jeśli pragniesz zaprojektować wnętrze od zera, to jest Twoja najlepsza alternatywa w sercu Otwocka. Lokalizacja Otwock centrum, okolice ul. Andriollego. Z przyjemnością przedstawiam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

530 000 zł39 m² 13 589,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy , na pierwszym piętrze. Do wejścia bez nakładów finansowych , po remoncie. Pokój dzienny ,sypialnia ,kuchnia , łazienka i przestronny przedpokój. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł24 m² 14 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie w samym sercu Otwocka - idealna propozycja zarówno na własny kąt, jak i pod inwestycję. Lokalizacja bez.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł48 m² 12 708,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie na zielonym osiedlu w Otwocku - gotowe do natychmiastowego wprowadzenia! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł46,90 m² 11 087,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w cichej i bezpiecznej dzielnicy Otwocka - idealne dla rodziny, ceniącej sobie spokój, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł44,50 m² 10 741,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5m2 Mieszkanie mieści się na parterze 2-piętrowej kamienicy z lat 50-tych Lokal składa się z: -salonu o powierzchni 17m2 -sypialni - 10,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37 m² 14 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania w zrewitalizowanej, zabytkowej kamienicy z 1938 roku. To połączenie historycznego ducha.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł47 m² 11 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , oferujące wygodny układ 2 pokoi oraz garderoby, z możliwością dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39 m² 13 589,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m z oddzielną widną kuchnią znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy z 1958 roku w Otwocku. Kameralne osiedle wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji przy Osiedlu Batorego w Otwocku! Na.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39 m² 13 589,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Otwocku Na sprzedaż znajduje się funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

410 000 zł23,60 m² 17 372,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem Śródborów, otwock Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym, pięknie zagospodarowanym ogrodem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł48 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy przy ulicy Karczewskiej zlokalizowanym w dobrze skomunikowanym miejscu Otwocka, na.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Krucza

Otwock,mazowieckie

1 850 zł24 m² 77,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w centrum Otwocka z balkonem ul. Krucza lokalizacja Nieruchomość położona jest w centralnej części Otwocka, z bardzo dobrym dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40 m2, zlokalizowane w centrum Otwocka przy ulicy Andriollego. Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,54 m² 11 569 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Alternatywna propozycja dla osób szukających czegoś więcej niż standardowe cztery ściany. Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji w pobliżu Stadion Miejski w Otwocku łączy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować narożne, 3-pokojowe mieszkanie własnościowe spółdzielcze na 2. piętrze osiedla Batorego w Otwocku - z balkonem wprost na las.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Otwock,mazowieckie

569 000 zł47 m² 12 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal jest odświeżony, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39 m² 13 589,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni ok. 39 m , położonego w spokojnej i zielonej części Otwocka, przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w odległości spaceru od centrum Otwocka. Mieszkanie jest umeblowane i urządzone. Mieści się na czwartym piętrze.