dowolna

Mieszkania przy lesie Otwock - Anonse sprzedaży i wynajmu

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

699 000 zł62,33 m² 11 215 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

R e Z E R W A C J A ! 3 pokoje Otwock Świder | jasne | ostatnie piętro | przy lesie To mieszkanie daje coś, czego dziś wszyscy szukają - spokój, światło i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane w Otwocku przy ulicy Lecha. Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze i składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39 m² 13 589,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m z oddzielną widną kuchnią znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy z 1958 roku w Otwocku. Kameralne osiedle wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł88,07 m² 13 057,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż słoneczne i komfortowe mieszkanie położone na kameralnym, strzeżonym osiedlu w jednej z najpiękniejszych, zielonych części Otwocka Śródborowie. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować narożne, 3-pokojowe mieszkanie własnościowe spółdzielcze na 2. piętrze osiedla Batorego w Otwocku - z balkonem wprost na las.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł55 m² 10 345,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Lokalizacja: budynek zlokalizowany przy ulicy Lecha w Otwocku. Dookoła niska zabudowa, dużo zieleni. Na terenie osiedla znajdują się sklepy (m.in. Biedronka, rossmann), przystanek (bezpłatna.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł44,50 m² 10 741,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5m2 Mieszkanie mieści się na parterze 2-piętrowej kamienicy z lat 50-tych Lokal składa się z: -salonu o powierzchni 17m2 -sypialni - 10,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł16,60 m² 10 240,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Przytulna niewielka kawalerka - świetna lokalizacja blisko centrum Na sprzedaż funkcjonalna i zadbana kawalerka o powierzchni 16,6 m , położona na 1. piętrze w spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62,50 m² 13 584 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Designerskie mieszkanie przy pkp | panoramiczne okna | las za oknem | Śródborów Szukasz miejsca, które łączy bliskość natury z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Otwock

Śródmieście,Otwock

349 000 zł24 m² 14 481,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż Perełka - wyjątkowa Kawalerka o powierzchni 24 m z piwnicą 4 m , Znajdująca się w samym centrum Otwocka - 200 m od Urzędu Miasta, 700 m do pkp Otwock.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Ługi,Otwock

620 000 zł48 m² 13 025,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

*2 pokoje * 47,60 m *taras *garaż *otwock Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,60 m wraz z tarasem, zlokalizowane przy ul. Hallera w Otwocku (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Ługi,Otwock

550 000 zł55 m² 10 054,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,7 m , położone na 3. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku z 1992 roku. Budynek znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Wioska Szwajcarska,Otwock

1 129 000 zł100 m² 11 278,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Oferujemy rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 101 m , położone przy ul. Władysława Stanisława Reymonta 67 w Otwocku, na zielonym i zadbanym osiedlu o kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Majowa

Świder,Otwock

1 080 000 zł85 m² 12 738,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: klimatyczne nowoczesne, 3-letnie mieszkanie w domu w zabudowie bliźniaczej Otwock, ul. Majowa. Dwupoziomowy lokal 85 m2+ poddasze do adaptacji 20 m2 + ogródek + 2 miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Andriollego

Śródmieście,Otwock

850 000 zł52 m² 16 374,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam 2-pokojowe, 52m2, parter, 850 tysięcy, w doskonałej lokalizacji Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m2, na parterze, w nowoczesnym budynku przy ulicy Andriollego, za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Ługi,Otwock

698 000 zł65 m² 10 738,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferuję Państwu na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, zlokalizowane na pograniczu Otwocka i Karczewa w otoczeniu terenów zielonych i parków. Będzie to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Otwock

575 000 zł48 m² 11 954 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania dla siebie lub inwestycyjnie pod wynajem w samym sercu miasta Otwocka. Znakomita lokalizacja lokalizacja: otwock, okolica ulicy Wroniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Otwock

329 000 zł30 m² 10 966,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m kw. przy ul. Batorego w Otwocku- idealne pod inwestycję na wynajem. Lokal znajduje się na 4 pietrze w budynku z roku 1978 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipowicza

Świder,Otwock

550 000 zł56 m² 9 816,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uprzejmie informujemy, że właściciele nieruchomości proszą o uszanowanie prywatności, o niedzwonienie w domofon ( również nie pukać w drzwi) w celu obejrzenia nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Soplicowo,Otwock

1 299 999 zł120 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 120 m , zlokalizowany przy ulicy Poniatowskiego 29C. To idealna propozycja dla rodziny, która szuka przestrzeni porównywalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródborów,Otwock

959 000 zł80 m² 11 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe mieszkanie premium z tarasem 24 m i widokiem na sosnowy las | Otwock, ul. Zamenhofa. Jeśli marzysz o przestrzeni, świetle i spokoju to miejsce Cię zachwyci. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Otwock,mazowieckie

498 000 zł44 m² 11 191 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poniatowskiego

Soplicowo,Otwock

530 000 zł39 m² 13 575,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Otwocka - gotowe do zamieszkania! ul. Poniatowskiego, otwock Powierzchnia użytkowa: 39,04 m Dodatkowo: przestronna komórka lokatorska 8 m Piętro: 1 z 2 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żeromskiego

Otwock,mazowieckie

838 124 zł57 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja w Otwocku I 3 pokoje I ogródek I 838 124 zł zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56,63m2 z tarasem i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Otwock,mazowieckie

568 589 zł38 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja w Otwocku I 2 pokoje I balkon I 568 589 zł zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,78 m2 z balkonem. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Śródmieście,Otwock

1 179 000 zł100 m² 11 778,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Śródborów,Otwock

715 000 zł56 m² 12 827,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe mieszkanie, osiedle Wśród Sosen - Otwock, śródborów, ul. Ludwika Zamenhofa Szukasz miejsca, w którym poranek pachnie lasem, a po pracy możesz odpocząć w ciszy i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 48 m z dużym balkonem, piwnicą i garażem. Bardzo funkcjonalne i estetyczne idealne dla osób ceniących wygodę, przestrzeń. Mieszkanie składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamenhofa

Śródborów,Otwock

960 000 zł80 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne mieszkanie z ogromnym tarasem i widokiem na las, w prestiżowym, kameralnym osiedlu o oryginalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Stadion,Otwock

369 000 zł25 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Doskonała alternatywa dla osób szukających niedużego, ekonomicznego lokum lub prostej inwestycji pod wynajem. Lokalizacja: otwock, okolice ul. Stefana Batorego Przedstawiam funkcjonalne i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Otwock,mazowieckie

530 000 zł39 m² 13 589,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy , na pierwszym piętrze. Do wejścia bez nakładów finansowych , po remoncie. Pokój dzienny ,sypialnia ,kuchnia , łazienka i przestronny przedpokój. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Ługi,Otwock

2 350 zł27 m² 85,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą świeżo wykończonego studia w nowym budynku w Otwocku - Nowe mieszkanie o pow. 27 m2 z dużym balkonem i piwnicą w nowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Otwock

549 000 zł48 m² 11 438 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Idealna alternatywa dla osób, które chcą wprowadzić się od razu, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Lokal jest w pełni wykończony i przygotowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fieldorfa

Ługi,Otwock

513 000 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 38m2, zlokalizowane w Otwocku przy ul. Fieldorfa 6. To nowoczesne mieszkanie, w pełni wyposażone znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Świder,Otwock

1 360 000 zł117 m² 11 623,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy apartament położony przy ul. Bolesława Chrobrego w Otwocku. Jeśli szukasz rozkładowego i gotowego do wprowadzenia mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagatela

Świder,Otwock

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Unikat w Otwocku! 50m , blisko rzeki Świder. Wysoki standard, opcja umeblowania w cenie! 7 min do pkp. Do wynajęcia od zaraz jasne mieszkanie (50 m ) w Otwocku (świdrze), świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Danuty

Ługi,Otwock

972 000 zł72 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu nowego mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Otwocku, zlokalizowanej przy ul. Danuty. Lokalizacja: ze względu na dużą ilość terenów zielonych i sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świder,Otwock

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ciche, narożne mieszkanie, które znajduje się w jednej z najbardziej zielonych części Otwocka, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy.