dowolna

Mieszkania przy lesie Otwock - Anonse sprzedaży i wynajmu

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świerkowa

Otwock,mazowieckie

759 000 zł94 m² 8 074,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie dwupiętrowe, znajdujące się na zamkniętym osiedlu, otoczonym uroczym lasem. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 93,8m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świerkowa

Otwock,mazowieckie

759 000 zł94 m² 8 074,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Otwock

Otwock,mazowieckie

630 000 zł70 m² 8 948,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

W ofercie sprzedażowej mieszkanie 70,4 m2 położone na I piętrze kameralnego bloku w Otwocku. Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na balkon 24 m2 - oddzielnej i widnej kuchni 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Otwock,mazowieckie

485 000 zł48 m² 10 104,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Blisko autobus, szkoły, sklepy, biedronka. Bazarek i centrum zdrowia obok. Boisko orlik. Okazja! 3 osobne pokoje z balkonem w rewelacyjnej lokalizacji. Bliskość komunikacji miejskiej. Obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kraszewskiego

Otwock,mazowieckie

760 000 zł84 m² 9 025,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa niższa cena! Przedstawiamy Państwu, przestronne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w Otwocku przy ul. Kraszewskiego w województwie mazowieckim. Osiedle jest kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przewoska

Otwock,mazowieckie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, składa się z widnego pokoju dziennego, sypialni, oddzielnej kuchni, korytarza, łazienki i balkonu. Całość na 48m2. Mieszkanie po remoncie (nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ługi

Ługi,Otwock

373 884 zł45 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu przytulne, 2-pokojowe mieszkanie, położone w okolicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, malowniczej okolicy pełnej zieleni i ciszy. 0% prowizji 0% pcc Mieszkanie posiada: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ługi

Ługi,Otwock

512 326 zł65 m² 7 861,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, położone w malowniczej okolicy pełnej zieleni i ciszy. 0% prowizji 0% pcc Mieszkanie posiada: - salon z aneksem kuchennym - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ługi

Ługi,Otwock

445 362 zł57 m² 7 805,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem, położone w malowniczej okolicy pełnej zieleni i ciszy. 0% prowizji 0% pcc Mieszkanie posiada: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ługi

Ługi,Otwock

506 636 zł64 m² 7 912,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu przytulne, 3-pokojowe mieszkanie, położone w okolicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, malowniczej okolicy pełnej zieleni i ciszy. 0% prowizji 0% pcc Mieszkanie posiada: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Ługi,Otwock

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Ciche, przytulne 3-pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Ługi (otwock/karczew) na wysokim parterze z dużym balkonem i piwnicą. Lokal o pow. 60 m2 położony przy ul. Gen. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Otwock,mazowieckie

661 552 zł62 m² 10 670,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum Otwocka - ulica Hoża. 3 oddzielne pokoje Łazienka z wc kuchnia Na podłodze drewno. Nowo wykończone w wysokim standardzie Praktycznie od razu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Otwock,mazowieckie

510 000 zł62 m² 8 225,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta prywatna, agencjom pośredniczącym w sprzedaży dziękujemy. Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie na sprzedaż w pięknej części Otwocka, przy ul. Kościuszki, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karczewska

Otwock,mazowieckie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Otwocku. Cicha i spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą a także bliskość Warszawy i świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Otwock,mazowieckie

3 330 zł62 m² 53,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wykończone mieszkanie o pow. 61,77 położone na 3 i ostatnim piętrze kameralnego osiedla w Otwocku. Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny wraz z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Śródmieście,Otwock

719 000 zł75 m² 9 599,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mamy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 74,90m2, 3 pokoje z kuchnią, łazienka i dodatkowa toaleta (obecnie jest garderobą/schowkiem), przedpokój, balkon (ok. 3,5 m2). Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, w bloku zlokalizowanym w centrum Otwocka. Mieszkanie spółdzielcze, własnościowe z kw. Okna z pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Otwock,mazowieckie

710 000 zł81 m² 8 798,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Otwock

Otwock,mazowieckie

430 000 zł52 m² 8 317,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

W ofercie mieszkanie 51,7 m2, położone na wysokim parterze niskiego bloku w Otwocku. Lokal składa się z: - widnej, w pełni umeblowanej kuchni - salonu z wyjściem na balkon - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Otwock

Otwock,mazowieckie

215 000 zł24 m² 8 950,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie, znakomita lokata kapitału, : # 215 000 zł # 215 000 zł # 215 000 zł # 215 000 zł # 215 000 zł # Bardzo ładna, funkcjonalna i świetnie położona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ługi,Otwock

469 500 zł75 m² 6 260 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Prezentuję Państwu 4-pokojowe, widne mieszkanie - idealne dla rodziny lub pod wynajem. Największym plusem oferty niewątpliwie jest funkcjonalny rozkład mieszkania oraz cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świder,Otwock

355 000 zł47 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Poszukujesz zgrabnego, trzypokojowego mieszkania w centrum Otwocka - ta oferta jest dla Ciebie. Kameralny, czteropiętrowy budynek - tylko 30 mieszkań - położony w środku osiedla pełnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Świder,Otwock

709 000 zł74 m² 9 581,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa niższa cena! Mamy przyjemność oferować Państwu do sprzedaży wyjątkowy 2-poziomowy apartament trójstronny o pow. 74m2 z 3 balkonami i tarasem na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Świder,Otwock

449 500 zł52 m² 8 709,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie jasne mieszkanie położone na I piętrzę zielonego osiedla przy ul. Kraszewskiego. Lokal o powierzchni 51,61 m2 składa się z: - przestronnego salonu z wyjście na balkon - widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karczewska

Otwock,mazowieckie

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m w super lokalizacji na ul. Karczewska róg Johna Lenna. Położone na trzecim piętrze trzy piętrowego budynku z balkonem strony ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Otwock,mazowieckie

579 000 zł65 m² 8 925,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Do sprzedania ciepłe i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,87 m2. Mieszkanie jest dwustronne i znajduje się na II piętrze cztero-piętrowego budynku w centrum Otwocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Otwock,mazowieckie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo funkcjonalne trzy pokoje o powierzchni 48 m2, usytuowane na czystym, zielonym osiedlu Stefana Batorego w Otwocku. W skład lokalu wchodzą: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Otwock,mazowieckie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bardzo funkcjonalne trzy pokoje o powierzchni 48 m2, usytuowane na czystym, zielonym osiedlu Stefana Batorego w Otwocku. Świetna inwestycja pod wynajem - trzy odrębne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Otwock

Otwock,mazowieckie

199 000 zł23 m² 8 537,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

PO umowie przedwstępnej - rezerwacja! bardzo atrakcyjna cena za wyremontowane dla własnych potrzeb mieszkanie: # 199 000 zł # 199 000 zł # 199 000 zł # doskonała lokalizacja dla osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Otwock,mazowieckie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone w Otwocku przy ul. Sportowej. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Stadion nieopodal stadionu, apteki, sklepów. W okolicy znajduje się szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ługi,Otwock

349 000 zł60 m² 5 812,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 x tak dla tej wyjątkowej oferty: #1 tak: zyskujesz dwustronne mieszkanie z dwiema sypialniami i dużym salonem, który naprawdę robi wrażenie. Oddzielna toaleta i łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Otwock,mazowieckie

485 000 zł65 m² 7 490,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 64,75 m kw. zlokalizowanego w Otwocku na osiedlu przy ul. Giżyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czaplickiego

Otwock,mazowieckie

259 000 zł31 m² 8 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Otwocku w pobliżu stacji skm/pkp. Mieszkanie mieści się na parterze bloku przy ul. Czaplickiego 5. Blok po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lema

Otwock,mazowieckie

649 990 zł85 m² 7 646,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Przestronne mieszkanie z widokiem na las, w zielonej i spokojnej części Otwocka. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Świder

Świder,Otwock

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, dwóch sypialni, łazienki oraz toalety. Kuchnia jest umeblowana, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giżycka

Otwock,mazowieckie

485 000 zł65 m² 7 490,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andriollego

Otwock,mazowieckie

298 000 zł42 m² 7 059,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecam widne i funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż, gotowe do wprowadzenia się o powierzchni 42,21 m2, na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Andriollego w Otwocku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Danuty

Otwock,mazowieckie

2 250 zł53 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Poważnym i rzetelnym najemcom - do wynajęcia na dłuższy czas (minimum rok). Mieszkanie położone jest przy ul. Danuty na terenie zamkniętego i strzeżonego osiedla, z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lecha

Ługi,Otwock

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie od zaraz - Otwock Ługi. Umeblowane, funkcjonalny balkon, parking pod blokiem. Blisko: sklepy, bank, apteka, poczta, kościół, przedszkole. Dogodny dojazd do Otwocka i Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:4