dowolna

Mieszkania na sprzedaż Otwock - Oferty „sprzedam mieszkanie”

94 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

94 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

469 000 zł34,58 m² 13 562,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Dwupokojowe mieszkanie z piwnicą - 35 m Otwock Centrum Prezentujemy ustawne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ulicy Michała Andriollego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 000 zł52 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie. Mieszkanie pod klucz - Różne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 666 zł53,78 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie. Mieszkanie pod klucz - Różne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 269 zł54,77 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

669 000 zł56 m² 11 946,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy niezwykle funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ulicy Ignacego Kraszewskiego w Otwocku. To idealna nieruchomość dla pary lub singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

848 000 zł65,41 m² 12 964,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ładne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,41 m położone na kameralnym zamkniętym osiedlu w Otwocku, usytuowane na parterze 3 piętrowego budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,54 m² 11 127,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią. Powierzchnia 47,54 m2. Piwnica. Osiedle Stadion. Oferuję Państwu przytulne i jasne, dwustronne mieszkanie znajdujące się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł85 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szukasz przestrzeni domu w bezpiecznej i prestiżowej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu przy ul. Kraszewskiego w Otwocku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 000 zł67,83 m² 11 175 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 977 zł55,66 m² 11 480 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 788 zł65,42 m² 10 865 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Stadion. Pokój dzienny połączony z kuchnią w aneksie i loggią. Dwie sypialnie , łazienka i przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł63 m² 14 269,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyobraź sobie, że budzisz się w jasnym, eleganckim wnętrzu, a pierwsze promienie słońca wpadają przez szerokie okna. Wychodzisz na swój 11-metrowy balkon, siadasz w wygodnym fotelu.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do Otwocka, gdzie przy ul. Sportowej czeka na swojego właściciela dwupokojowe i w pełni rozkładowe mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: - salon o powierzchni 13,6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dzień pokazowy 2026-05-16

405 000 zł34,60 m² 11 705,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Słoneczna kawalerka 35m | Loggia | Piwnica | Otwock Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, które łączy spokój z doskonałą komunikacją? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł47 m² 11 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , oferujące wygodny układ 2 pokoi oraz garderoby, z możliwością dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł23,60 m² 17 372,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem Śródborów, otwock Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym, pięknie zagospodarowanym ogrodem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł47,42 m² 10 333,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2026

Nowe ceny obowiązują od 16 czerwca 2025 roku. Co wyróżnia lokal typu xs? Przede wszystkim jasna, otwarta strefa dzienna z wyjściem na duży balkon, gdzie można delektować się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł62,96 m² 9 132,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Nowe ceny obowiązują od 16 czerwca 2025 roku. Dom typu M, choć kompaktowy, oferuje wyjątkową funkcjonalność. Mieszkanie zostało zaprojektowane na jednym poziomie, a do lokalu prowadzi wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł62,96 m² 9 132,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:listopad 2026

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47 m² 12 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal jest odświeżony, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

549 000 zł54,70 m² 10 036,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,7 m , położone na 3. piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 1992 roku, znajdującego się na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł38,10 m² 10 997,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2 Pokoje (38,1 m ) z loggią i piwnicą. Znajdujące się w centrum Otwocka, 200 m od Parku Miejskiego (tężnia), 850 m od pkp Otwock. Spółdzielczo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

750 000 zł64,21 m² 11 680,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży bezpośredniej, jasne, zadbane i nowocześnie wyposażone mieszkanie o powierzchni 64,21m , położone na 3 piętrze w bloku na osiedlu Morskie Oko - w budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł45,20 m² 12 057,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie | Centrum Otwocka | po remoncie Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 2. piętrze w centrum Otwocka.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł40,76 m² 13 984,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 40.76 m2, położone na terenie zamkniętego osiedla przy ul. Ługi w Otwocku. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze bloku z 2021 r. (blok bez windy). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,85 m² 13 481,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stylu glamour nad Świdrem - luksusowe 2 pokoje w sercu zielonego Otwocka Metraż: 51,85 m Pokoje: 2 (salon z aneksem + sypialnia) Piętro: 2 z 3 (kameralny blok.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 48,20m2 usytuowany na parterze w budynku wielorodzinnym przy ul. Kołłątaja w Otwocku. Lokal składa się z pokoju, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45 m² 12 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis; na sprzedaż niezwykle ustawne trzy-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskim 4- kondygnacyjnym bloku z cegły. Położone na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39 m² 13 589,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Otwocku Na sprzedaż znajduje się funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

948 920 zł67,78 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dom Uniwersalny to kameralna inwestycja o wyrazistym charakterze, zlokalizowana przy ul. Andriollego 10 - centralnej części Otwocka, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,54 m² 11 569 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Alternatywna propozycja dla osób szukających czegoś więcej niż standardowe cztery ściany. Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji w pobliżu Stadion Miejski w Otwocku łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 001 zł141,69 m² 10 515,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje ekskluzywną ofertę sprzedaży nowego mieszkania w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji Park Bagatela w Otwocku. Na sprzedaż dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

695 000 zł49,68 m² 13 989,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,21 m, położone na ładnym, starannie zagospodarowanym osiedlu "park Hallera" w Otwocku. Usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,01 m² 11 524,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Otwocka, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Atuty tej nieruchomości to cisza, mnóstwo światła,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł48 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy przy ulicy Karczewskiej zlokalizowanym w dobrze skomunikowanym miejscu Otwocka, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 000 zł71,33 m² 13 710,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Citihome jest oficjalnym biurem sprzedaży dewelopera Park Chopina. Po realizacji inwestycji Park Sosnowa, park Pułaskiego, park Bracka, park Lennona oraz Park Bagatela stanowiących cenione elementy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54,68 m² 12 783,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych, co czyni tę lokalizację idealnym wyborem dla osób poszukujących spokoju i wytchnienia od warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł89,50 m² 9 932,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja Budynek zlokalizowany w centrum Otwocka przy ulicy Karczewskiej. Do stacji skm/pkp dojdziemy w 15 minut, w pobliżu przystanek autobusowy, szkoła, przedszkole, żłobek, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

1 199 000 zł89 m² 13 471,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas atrakcyjny apartament W centrum znakomita lokalizacja - blisko autobus i stacja kolejki skm. Mieszkanie 89 m2 położone na 1 piętrze w budynku z windą. Stan wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37 m² 14 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania w zrewitalizowanej, zabytkowej kamienicy z 1938 roku. To połączenie historycznego ducha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 775 zł52,95 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł25 m² 13 560 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Alternatywa dla mieszkania W bloku. Nieruchomość doskonale nadaje się do inwestycji pod wynajem. Na sprzedaż mały domek o powierzchni ok 21m2, w którym znajduje się pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji przy Osiedlu Batorego w Otwocku! Na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł24,10 m² 14 481,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż Perełka - wyjątkowa Kawalerka o powierzchni 24 m z piwnicą 4 m , Znajdująca się w samym centrum Otwocka - 200 m od Urzędu Miasta, 700 m do pkp Otwock.