Mieszkanie, ul. Lecha
Lecha, Otwock, mazowieckie
- 549 000 zł
- 54,70 m²
- 10 036,56 zł/m²
Salem Moemen
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Lecha
Lecha, Otwock, mazowieckie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Lecha
Zaktualizowane: 11 maja 2026
549 000 zł 54,70 m² 10 036,56 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/3
3
1992
parking publiczny / na ulicy
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1992Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 549 000 zł (10 036,56 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 54,70 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1992
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 744 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: ESTAGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 407070
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Lecha, Otwock, otwocki, mazowieckie
- Otoczenie: las, łąka, jezioro
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, lotnisko, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Prezentujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,7 m², położone na 3. piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 1992 roku, znajdującego się na spokojnym osiedlu w Otwocku. To miejsce dla osób, które cenią ciszę, zieleń oraz wygodny dostęp do codziennej infrastruktury.