Mieszkanie

Lecha, Ługi, Otwock, mazowieckie

  • 405 000 zł
  • 34,60 m²
  • 11 705,20 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Łazarewic...

Skontaktuj się

Mieszkanie

Lecha, Ługi, Otwock, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

405 000 zł

34,60 m²

11 705,20 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 13 maja 2026

405 000 zł 34,60 m² 11 705,20 zł/m²

Dzień pokazowy

2026-05-16 | 12:00 - 15:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2004
Miejsce parkingowe:
parking strzeżony w pobliżu
Stan mieszkania:
dobry

Dzień pokazowy

16 maja 2026
od 12:00 do 15:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Dzień pokazowy

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2004

Miejsce parkingowe:

parking strzeżony w pobliżu

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 405 000 zł (11 705,20 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 34,60 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: nowe / wymienione, drewniane
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2004
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica 6,60 m²
  • Czynsz: 328 zł
  • Wyposażenie: pralka, piekarnik
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Słoneczna kawalerka 35m² | Loggia | Piwnica | Otwock
Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, które łączy spokój z doskonałą komunikacją?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Na sprzedaż jasna, przestronna kawalerka o powierzchni 35 m² , położona na 2. piętrze w kameralnym, zadbanym bloku z 2004 roku w Otwocku przy ul. Lecha 7A. Mieszkanie jest świeżo odmalowane i gotowe do zamieszkania od zaraz. (...)

Agent

Joanna Łazarewicz

660 444...

660 444 723

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Łazarewicz

660 444...

660 444 723