dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Otwock - Lista ogłoszeń

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 195 000 zł85 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szukasz przestrzeni domu w bezpiecznej i prestiżowej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu przy ul. Kraszewskiego w Otwocku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

848 000 zł65,41 m² 12 964,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ładne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,41 m położone na kameralnym zamkniętym osiedlu w Otwocku, usytuowane na parterze 3 piętrowego budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł63 m² 14 269,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyobraź sobie, że budzisz się w jasnym, eleganckim wnętrzu, a pierwsze promienie słońca wpadają przez szerokie okna. Wychodzisz na swój 11-metrowy balkon, siadasz w wygodnym fotelu.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł23,60 m² 17 372,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem Śródborów, otwock Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym, pięknie zagospodarowanym ogrodem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Mikrokawalerka, ul. Krucza

Otwock,mazowieckie

1 850 zł24 m² 77,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w centrum Otwocka z balkonem ul. Krucza lokalizacja Nieruchomość położona jest w centralnej części Otwocka, z bardzo dobrym dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,54 m² 11 569 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Alternatywna propozycja dla osób szukających czegoś więcej niż standardowe cztery ściany. Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji w pobliżu Stadion Miejski w Otwocku łączy.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł80 m² 11 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne i przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m, usytuowane na 3 (ostatnim) piętrze kameralnego budynku z windą z 2008 roku położonego przy ul. Zamenhofa w Otwocku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

760 000 zł45,23 m² 16 803,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,23 m, położone na ładnym, zagospodarowanym osiedlu w Otwocku. Usytuowane na parterze w trzypiętrowym budynku, oferuje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł47,18 m² 10 386 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Alternatywa pełna zieleni mieszkanie dla osób ceniących spokój! lokalizacja: otwock, okolice ul. Sportowej Tu codzienność płynie wolniej las tuż obok zapewnia ciszę, świeże powietrze i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie 85m w Otwocku dostępne od zaraz! Obecnie 3 pokoje z możliwością utworzenia 4 pokoi (poprzez podział jednej z sypialni). Szukasz przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69 m² 13 028,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku z 2012 roku, wybudowanego z cegły. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37 m² 14 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania w zrewitalizowanej, zabytkowej kamienicy z 1938 roku. To połączenie historycznego ducha.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł58,80 m² 11 224 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Jeśli pragniesz zaprojektować wnętrze od zera, to jest Twoja najlepsza alternatywa w sercu Otwocka. Lokalizacja Otwock centrum, okolice ul. Andriollego. Z przyjemnością przedstawiam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł51,50 m² 12 233,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

51,5 m przy pkp Otwock idealny start dla pary lub rodziny! Wyobraź sobie mieszkanie, do którego wracasz po całym dniu, wiedząc, że wszędzie masz blisko. Kilka minut spacerem do pkp, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

695 000 zł49,68 m² 13 989,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,21 m, położone na ładnym, starannie zagospodarowanym osiedlu "park Hallera" w Otwocku. Usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,01 m² 11 524,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Otwocka, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Atuty tej nieruchomości to cisza, mnóstwo światła,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 38m2 znajdujące się w centrum Otwocka w budynku przy ulicy Józefa Poniatowskiego 3, budynek z lat 70. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54,68 m² 12 783,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych, co czyni tę lokalizację idealnym wyborem dla osób poszukujących spokoju i wytchnienia od warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł89,50 m² 9 932,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja Budynek zlokalizowany w centrum Otwocka przy ulicy Karczewskiej. Do stacji skm/pkp dojdziemy w 15 minut, w pobliżu przystanek autobusowy, szkoła, przedszkole, żłobek, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

1 199 000 zł89 m² 13 471,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas atrakcyjny apartament W centrum znakomita lokalizacja - blisko autobus i stacja kolejki skm. Mieszkanie 89 m2 położone na 1 piętrze w budynku z windą. Stan wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaproponowania Państwu, mieszkanie w Otwocku- świdrze. Nieruchomość o powierzchni 44m2, sklada się z aneksu kuchennego z salonem, sypialni, łazienki, przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55,60 m² 53,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego, dwupokojowego mieszkania na zamkniętym osiedlu "wioska Szwajcarska" w Otwocku Śródborowie. Osiedle otoczone lasami sosnowymi, piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

853 000 zł97 m² 8 793,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnym osiedlu w centrum Otwocka! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w nowej, kameralnej inwestycji składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł48 m² 12 708,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie na zielonym osiedlu w Otwocku - gotowe do natychmiastowego wprowadzenia! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,33 m² 11 215 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

R e Z E R W A C J A ! 3 pokoje Otwock Świder | jasne | ostatnie piętro | przy lesie To mieszkanie daje coś, czego dziś wszyscy szukają - spokój, światło i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem trzypokojowa mieszkanie o powierzchni wynoszącej 72 mkw położone przy ul. Kraszewskiego w Otwocku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39 m² 13 589,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m z oddzielną widną kuchnią znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy z 1958 roku w Otwocku. Kameralne osiedle wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł55 m² 10 345,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Lokalizacja: budynek zlokalizowany przy ulicy Lecha w Otwocku. Dookoła niska zabudowa, dużo zieleni. Na terenie osiedla znajdują się sklepy (m.in. Biedronka, rossmann), przystanek (bezpłatna.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62,50 m² 13 584 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Designerskie mieszkanie przy pkp | panoramiczne okna | las za oknem | Śródborów Szukasz miejsca, które łączy bliskość natury z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł98 m² 14 275,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! więcej informacji pod nr tel   Bardzo ładne mieszkanie - 4 pokoje w urokliwej części Otwocka, spokój dużo zieleni i cisza! Idealne dla rodziny. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37 m² 14 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 37 m w Śródborowie Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m z balkonem 4 m. Lokal położony jest w kamienicy po rewitalizacji w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Otwocka cisza, spokój i bliskość natury! Marzysz o mieszkaniu z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Otwock

Otwock,mazowieckie

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Gotowa do wprowadzenia kawalerka 27 m. Położona na parterze zrewitalizowanego budynku. Świetna lokalizacja blisko : sklepy, parki, szkoły i przedszkola, komunikacja miejska , skm 1,2 km. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lema

Ługi,Otwock

949 000 zł87 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową nieruchomość o powierzchni 87 m, położoną w spokojnej i zielonej części Otwocka. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Majowa

Świder,Otwock

1 080 000 zł85 m² 12 738,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: klimatyczne nowoczesne, 3-letnie mieszkanie w domu w zabudowie bliźniaczej Otwock, ul. Majowa. Dwupoziomowy lokal 85 m2+ poddasze do adaptacji 20 m2 + ogródek + 2 miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Otwock

Stadion,Otwock

2 300 zł47 m² 48,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz Świeżo wyremontowane mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Sportowej w Otwocku. Doskonała lokalizacja - Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Ługi,Otwock

620 000 zł52 m² 12 015,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

*2 pokoje * 51,60 m *taras *garaż *otwock Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,60 m wraz z tarasem, zlokalizowane przy ul. Hallera w Otwocku (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Otwock,mazowieckie

888 241 zł81 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Otwock, ul. Pułaskiego | 2 balkony | 2 łazienki | jasne i przestronne Prezentuję wyjątkową nieruchomość położoną w kameralnym, 6-mieszkaniowym budynku w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Otwock,mazowieckie

581 145 zł45 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świetna oferta na siedzibę firmy idealne na biura, gabinety lub usługi! Otwock, ul. Pułaskiego mieszkanie z ogródkiem w kameralnym budynku Przedstawiam atrakcyjną ofertę lokalu mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia