dowolna

Mieszkania umeblowane Otwock - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andriollego

Śródmieście,Otwock

370 000 zł34 m² 11 044,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja nieruchomości M2 z potencjałem na M3 | Balkon | Centrum Otwocka - ul. Andriollego 54 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czaplickiego

Śródmieście,Otwock

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Dostępne od zaraz. Otwock ul. Czaplickiego 5 Cena najmu: 2000 zł Czynsz administracyjny: ok. 500 zł Prąd wg zużycia: ok. 100 zł Gaz wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Świder,Otwock

1 140 000 zł98 m² 11 632,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie w Otwocku. Mieszkanie 5 pokojowe w pełni wyposażone o powierzchni 98,00 m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Otwock

375 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji przy Osiedlu Batorego w Otwocku! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamenhofa

Śródborów,Otwock

960 000 zł80 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne mieszkanie z ogromnym tarasem i widokiem na las, w prestiżowym, kameralnym osiedlu o oryginalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karczewska

Soplicowo,Otwock

530 000 zł48 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w zielonej enklawie Otwocka - idealne dla tych, którzy cenią ciszę, spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Stadion,Otwock

369 000 zł25 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Doskonała alternatywa dla osób szukających niedużego, ekonomicznego lokum lub prostej inwestycji pod wynajem. Lokalizacja: otwock, okolice ul. Stefana Batorego Przedstawiam funkcjonalne i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Wioska Szwajcarska,Otwock

720 000 zł56 m² 12 956,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przytulnego, słonecznego mieszkania położonego na wyjątkowym i urokliwym zamkniętym osiedlu Wioska Szwajcarska w Otwocku. Osiedle otoczone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kraszewskiego

Świder,Otwock

830 000 zł67 m² 12 351,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę komfortowego, 3-pokojowego mieszkania z własną działką w spokojnej i zielonej dzielnicy Świder. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Otwock,mazowieckie

519 000 zł46 m² 11 282,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Otwocku doskonała propozycja dla rodziny lub inwestora! Przedstawiamy ofertę sprzedaży jasnego i przestronnego mieszkania o powierzchni 45,5 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Otwock

Otwock,mazowieckie

425 000 zł33 m² 13 036,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Cena ofertowa: 425 000 zł Powierzchnia mieszkania: 32,60 m Taras: 22,37 m Piętro: wysoki parter Stan: w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia Mieszkanie dostępne od 1.02.2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Otwock

380 000 zł30 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka o powierzchni 30 m2 usytuowana na 1 piętrze niskiego bloku przy ul. Batorego w Otwocku. Głównym atutem mieszkania jest jego lokalizacja: bliskość sklepów, urzędów i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Ługi,Otwock

640 000 zł55 m² 11 594 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w zielonej enklawie Otwocka - idealne dla rodziny, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż dostępne jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hallera

Ługi,Otwock

495 000 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować unikalne mieszkanie o powierzchni 45 m w prestiżowym apartamentowcu - idealna baza wypadowa do Warszawy i enklawa spokoju!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Otwock,mazowieckie

690 000 zł59 m² 11 694,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m, z balkonem 7,2 m oraz dużą piwnicą, położone na III piętrze w zadbanym budynku przy ul. Wyspiańskiego w Otwocku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Danuty

Ługi,Otwock

899 000 zł66 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować w pełni wykończone, 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2023 roku - gotowe na przyjęcie Twojej rodziny od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Ługi,Otwock

2 350 zł27 m² 85,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą świeżo wykończonego studia w nowym budynku w Otwocku - Nowe mieszkanie o pow. 27 m2 z dużym balkonem i piwnicą w nowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Otwock

793 800 zł59 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 58,8 mkw. zlokalizowanego w ścisłym centrum Otwocka. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Otwock

549 000 zł48 m² 11 438 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Idealna alternatywa dla osób, które chcą wprowadzić się od razu, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Lokal jest w pełni wykończony i przygotowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fieldorfa

Ługi,Otwock

513 000 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 38m2, zlokalizowane w Otwocku przy ul. Fieldorfa 6. To nowoczesne mieszkanie, w pełni wyposażone znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Ługi,Otwock

769 000 zł59 m² 13 060,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem 20,54 m | Otwock - os. Morskie Oko | 58,88 m | 2019 r. Szukasz nowoczesnego, komfortowego mieszkania z wyjątkową przestrzenią do odpoczynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Świder,Otwock

1 360 000 zł117 m² 11 623,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy apartament położony przy ul. Bolesława Chrobrego w Otwocku. Jeśli szukasz rozkładowego i gotowego do wprowadzenia mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Otwock,mazowieckie

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajme super mieszkanie na nowym monitorowanym osiedlu. Mieszkanie posiada oddzielne 2 pok, oddzielna kuchnie i olbrzymi zabudowany balkon dodatkowo około 20 metrów oraz miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Otwock,mazowieckie

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, słoneczne i stylowo urządzone mieszkanie na wynajem w Otwocku. Znajduje się na zamkniętym nowym osiedlu "złoty Trójkąt" przy ul. Kościuszki. Mieszkanie o powierzchni 51m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Kresy,Otwock

563 800 zł48 m² 11 745,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu w Otwocku - idealne dla rodziny lub jako stabilna inwestycja! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Danuty

Ługi,Otwock

972 000 zł72 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu nowego mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Otwocku, zlokalizowanej przy ul. Danuty. Lokalizacja: ze względu na dużą ilość terenów zielonych i sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karczewska

Śródmieście,Otwock

475 000 zł38 m² 12 599,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową kawalerkę typu studio w samym sercu Otwocka - w pełni umeblowaną i gotową do zamieszkania od zaraz, idealną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Danuty

Ługi,Otwock

2 450 zł27 m² 89,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Otwock,mazowieckie

520 000 zł46 m² 11 304,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świder,Otwock

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ciche, narożne mieszkanie, które znajduje się w jednej z najbardziej zielonych części Otwocka, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Śródborów,Otwock

899 000 zł62 m² 14 384 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w otoczeniu zieleni na strzeżonym, cichym osiedlu przy stacji Otwock-Śródborów. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przewoska

Śródmieście,Otwock

517 000 zł38 m² 13 605,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, niezwykle funkcjonalne mieszkanie na wysokim parterze, idealne na pierwszą nieruchomość lub stabilną inwestycję To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zamenhofa

Otwock,mazowieckie

849 000 zł62 m² 13 584 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam przepiękne, wysokie mieszkanie (2,65m) w otoczeniu zieleni na strzeżonym, cichym osiedlu przy stacji Otwock-Śródborów. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze budynku z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Otwock

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, otwock, ul. Józefa Poniatowskiego Na sprzedaż wyremontowane, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Śródmieście,Otwock

825 000 zł78 m² 10 536,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zakupu komfortowego, klimatyzowanego mieszkania o wyjątkowym układzie i świetnym standardzie. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Generalska

Ługi,Otwock

640 000 zł52 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,21 m , położone w spokojnej i zielonej części Otwocka, przy ulicy Generalskiej. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Matejki

Śródmieście,Otwock

949 000 zł93 m² 10 204,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Ekskluzywne mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy Parku Miejskim w Otwocku w zabytkowej willi z dwudziestolecia międzywojennego z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Świder,Otwock

1 190 000 zł98 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Ługi,Otwock

650 000 zł64 m² 10 077,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przedstawiamy wyjątkowo ciche, 3 pokojowe mieszkanie (każdy pokój ma wejście z korytarza) przy ul. Lecha na Os. Ługi. Gotowe do wprowadzenia! Lokal został estetycznie urządzony na potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przewoska

Otwock,mazowieckie

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w odległości spaceru od centrum Otwocka. Mieszkanie jest umeblowane i urządzone. Mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Śródmieście,Otwock

817 000 zł65 m² 12 492,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z imponującym tarasem - wyjątkową propozycję w zielonej otulinie Mazowieckiego Parku.