dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Otwock - Sprzedaż i wynajem

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, w bloku zlokalizowanym w centrum Otwocka. Mieszkanie spółdzielcze, własnościowe z kw. Okna z pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ługi,Otwock

469 500 zł75 m² 6 260 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Prezentuję Państwu 4-pokojowe, widne mieszkanie - idealne dla rodziny lub pod wynajem. Największym plusem oferty niewątpliwie jest funkcjonalny rozkład mieszkania oraz cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lecha

Otwock,mazowieckie

485 000 zł75 m² 6 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na zakup mieszkanie o powierzchni 75m2: 4 pokoje. Idealne dla rodziny z dziećmi. W skład nieruchomości wchodzą: zamykany salon z wyjściem na duży, zabudowany balkon, 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Otwock,mazowieckie

398 000 zł47 m² 8 468,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,69m2 Mieszkanie mieści się na 3 piętrze 4-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu -pokoju 1. -pokoju 2. -oddzielnej widnej kuchni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

599 000 zł65 m² 9 233,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie Mieszkanie położone jest na drugim piętrze i ma powierzchnię 64,87 m2, na które składają się: - salon (21 m2), z wyjściem na balkon o powierzchni 3,2 m2; zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Otwock,mazowieckie

579 000 zł65 m² 8 925,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Do sprzedania ciepłe i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,87 m2. Mieszkanie jest dwustronne i znajduje się na II piętrze cztero-piętrowego budynku w centrum Otwocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Otwock,mazowieckie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bardzo funkcjonalne trzy pokoje o powierzchni 48 m2, usytuowane na czystym, zielonym osiedlu Stefana Batorego w Otwocku. Świetna inwestycja pod wynajem - trzy odrębne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czaplickiego

Otwock,mazowieckie

259 000 zł31 m² 8 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Otwocku w pobliżu stacji skm/pkp. Mieszkanie mieści się na parterze bloku przy ul. Czaplickiego 5. Blok po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Otwock,mazowieckie

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz 2 pokoje na ul. Sportowej w Otwocku. Mieszkanie znajduje się przy samym Centrum Otwocka. Jest świetnym rozwiązaniem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andriollego

Otwock,mazowieckie

298 000 zł42 m² 7 059,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecam widne i funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż, gotowe do wprowadzenia się o powierzchni 42,21 m2, na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Andriollego w Otwocku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Otwock

Otwock,mazowieckie

153 000 zł30 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Ładna kawalerka w samym centrum Otwocka, na wysokim parterze, o pow. 30 m2. Mieszkanie czyste, zadbane gotowe do wprowadzenia. Kuchnia oddzielna, widna, pokój z wnęką do ewentualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Otwock,mazowieckie

330 000 zł63 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Wygodne trzypokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Otwocka, 5 minut od Dworca pkp, 2 minuty od bazarku, 3 min od przystanku autobusowego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Otwock,mazowieckie

236 000 zł48 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie położone w centralnej części Otwocka. Osiedle spokojne pełne zadbanej zieleni. W pobliżu bogata infrastruktura handlowa ikomunikacyjna oraz obiekty służby zdrowia ,żłobek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Otwock,mazowieckie

235 000 zł48 m² 4 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po generalnym remoncie, nowa łazienka, na ścianach gipsy, piecyk gazowy junkers z hydroturbiną, dobrej jakości armatura, oświetlenie punktowe. W przedpokoju i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Otwock,mazowieckie

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie z 1992 roku w bloku z cegły w centrum Otwocka Jeśli szukają Państwo mieszkania znajdującego się w ścisłym centrum Otwocka (3 min piechota od stacji pkp),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Otwock,mazowieckie

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie w Otwocku. Mieszkanie na osiedlu Ługi, widok na las ze strony południowo-wschodniej i na osiedle z północno zachodniej. Obok Tesco, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ługi

Ługi,Otwock

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stefana Batorego

Otwock,mazowieckie

189 000 zł38 m² 4 973,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na wysokim parterze (półpiętrze) po częściowym remoncie : wymienione okna, instalacja elektryczna, zrobione gładzie na ścianach, położona glazura w łazience i w kuchni, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Otwock,mazowieckie

200 000 zł48 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Tanie mieszkanie do remonu. Okazja dlla rodziny która chce sama zrobic wszystko po swojemu! Wybrac podlogi, armature i kafelki wedlug wlasnego smaku i fantazji. Polozenie jest doskonale, wszedzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Otwock,mazowieckie

240 000 zł47 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 47 m2 na drugim piętrze czteropiętrowego bloku położone w cichej i spokojnej okolicy. Dużo zieleni za oknem. Mieszkanie składa się z dwóch dużych, jasnych pokoi (17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

255 000 zł40 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 40mkw, pokoje 16 i 10 mkw, aneks kuchenny z zabudową, łazienka z kabiną prysznicową, oddzielna toaleta, mieszkanie od strony płd-zach, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andriollego

Otwock,mazowieckie

260 000 zł47 m² 5 577,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania mieszkanie w centrum Otwocka o powierzchni 46,62m2, dodatkowo piwnca o pow. 5,18m2.Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Otwock,mazowieckie

350 000 zł65 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w bloku z 1991 roku, położonym w ścisłym centrum Otwocka (4 minuty od stacji pkp, przystanku pks, w pobliżu - sklepy, szkoła, poczta, bank itp.). Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ługi

Ługi,Otwock

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie bardzo ustawne, przytulne,ciche. Nowe okna, duża piwnica, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Otwock,mazowieckie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze o powierzchni 38m na zielonym i spokojnym osiedlu przy ulicy Batorego. Lokal jest w bardzo dobrym staniew dużym pokoju klimatyzacja. Czynsz łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Otwock,mazowieckie

306 000 zł60 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone na ul. Sikorskiego, 60m2 z widokiem na las. Mieszkanie dwustronne (północy zachód i południowy wschód). W całym mieszkaniu parkiet, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Otwock,mazowieckie

285 000 zł47 m² 6 063 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia 47 m2 + garaż, 3 pokoje, 1 łazienka, widna kuchnia, balkon, duża piwnica, 1 piętro. Idealna lokalizacja. Blok z cegły, ocieplony z nową elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Ługi,Otwock

318 000 zł60 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze na osiedlu Ługi, ul. Sikorskiego 6, 3 pokojowe, łazienka wc oddzielnie, rozkładowe o powierzchni 60 m2. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

324 000 zł60 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja 100m od pkp, 150m do pks, garaż 150m od mieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wronia

Otwock,mazowieckie

275 000 zł60 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe własnościowe mieszkanie w centrum Otwocka, łazienka i wc osobno, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stefana Batorego

Otwock,mazowieckie

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 48 m oś Batorego plus dodatkowo ( garaż murowany cena do negocjacji ) sprzedam lub zamienie na dom do wykonczenia lub do remontu w okolicach mieszkanie po remoncie wymianie okien drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Otwock,mazowieckie

220 000 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Dodatkowe 4,5 m2 wydzielonej klatki schodowej; pokoje 11,5 i 10 m2, hol 9 m2, kuchnia 4,5 m2, łazienka, oddz. WC, piwnica 7 m2. Okna pcv, panele, terakota, glazura. Kameralne osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewoska

Otwock,mazowieckie

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 48m , 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wysoki parter, duży ogródek + balkon, cicha okolica osiedle zygmunta W otwocku.W POBLIŻU SZKOŁA,MARKET BIEDRONKA,LINIA AUTOBUSOWA DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Otwock

Otwock,mazowieckie

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57,28m2 w bardzo dobrej lokalizacji. 3 min od stacji pkp. Widna kuchnia, salon plus dwie sypialnie na piętrze. Garderoba. Klatka schodowa z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Otwock,mazowieckie

153 700 zł29 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:suterena/4