dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Otwock - Oferty sprzedaży i najmu

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Ługi,Otwock

698 000 zł65 m² 10 738,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferuję Państwu na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, zlokalizowane na pograniczu Otwocka i Karczewa w otoczeniu terenów zielonych i parków. Będzie to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karczewska

Śródmieście,Otwock

646 212 zł59 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje, 1 piętro, 58,80 m2, centrum miasta, 646 212 zł (10 990 zł/m2) po wstępnym remoncie - do indywidualnego wykończenia. 58,80 m2: - pokój dzienny / salon, z wyjściem na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dłuskiego

Śródmieście,Otwock

610 000 zł47 m² 12 978,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 47m , zlokalizowane w Otwocku przy ul. Warszawskiej. To idealna nieruchomość dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Głównymi atutami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kraszewskiego

Świdry Wielkie,Otwock

830 000 zł68 m² 12 205,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz spokoju i wygody? To mieszkanie w Otwocku spełni Twoje marzenia! Otwock, ul. Kraszewskiego | 3 pokoje | 68 m | własna działka | garaż | piwnica Wyjątkowa okazja! Komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Śródmieście,Otwock

610 000 zł47 m² 12 978,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Świder,Otwock

577 000 zł51 m² 11 324,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie ,położone na 2 piętrze kameralnego budynku zaledwie z 14 lokalami. Idealne dla osób ceniących przestrzeń , ciszę i niebanalny klimat. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żeromskiego

Otwock,mazowieckie

838 124 zł57 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja w Otwocku I 3 pokoje I ogródek I 838 124 zł zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56,63m2 z tarasem i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karczewska

Śródmieście,Otwock

646 212 zł59 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje, 1 piętro, 58,80 m2, centrum miasta, 660 000 zł. PO wstępnym remoncie - do indywidualnego wykończenia. 58,80 m2: - pokój dzienny / salon, z wyjściem na balkon od strony podwórza, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewoska

Śródmieście,Otwock

570 000 zł48 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje: przytulne mieszkanie 48 m po generalnym remoncie na zielonym osiedlu w Otwocku. Gotowe do zamieszkania od zaraz! Stan: po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Śródmieście,Otwock

749 000 zł65 m² 11 523,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestrzenne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym w sercu Otwocka - dobrze skomunikowanym mieście z Warszawą. Mieszkanie składa się z 3 dużych pokoi, osobnej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Śródborów,Otwock

715 000 zł56 m² 12 827,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe mieszkanie, osiedle Wśród Sosen - Otwock, śródborów, ul. Ludwika Zamenhofa Szukasz miejsca, w którym poranek pachnie lasem, a po pracy możesz odpocząć w ciszy i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Świder,Otwock

2 800 zł72 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

To mieszkanie wynajmiesz bez prowizji! Do wynajęcia: przytulne, dwupoziomowe mieszkanie z klimatem gotowe do zamieszkania od zaraz! To jedno z tych miejsc, gdzie rano budzi Cię światło,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Otwock,mazowieckie

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 Mieszkanie mieści się na 2 piętrze 4-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu -pokoju 1. -pokoju 2. -oddzielnej widnej kuchni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Śródmieście,Otwock

380 000 zł47 m² 8 154,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone na 3 piętrze w solidnym, kameralnym budynku z cegły w Otwocku. Lokal posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Otwock

Świder,Otwock

390 000 zł56 m² 6 954,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne mieszkanie dla rodziny z ogródkiem Przedmiotem oferty jest przestronny lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, projektowany do wydzielenia jako lokal nr 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karczewska

Soplicowo,Otwock

530 000 zł48 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w zielonej enklawie Otwocka - idealne dla tych, którzy cenią ciszę, spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kraszewskiego

Świder,Otwock

830 000 zł67 m² 12 351,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę komfortowego, 3-pokojowego mieszkania z własną działką w spokojnej i zielonej dzielnicy Świder. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Ługi,Otwock

640 000 zł55 m² 11 594 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w zielonej enklawie Otwocka - idealne dla rodziny, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż dostępne jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Otwock,mazowieckie

690 000 zł59 m² 11 694,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m, z balkonem 7,2 m oraz dużą piwnicą, położone na III piętrze w zadbanym budynku przy ul. Wyspiańskiego w Otwocku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Danuty

Ługi,Otwock

899 000 zł66 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować w pełni wykończone, 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2023 roku - gotowe na przyjęcie Twojej rodziny od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Otwock,mazowieckie

650 000 zł60 m² 10 826,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,04 m, zlokalizowane na parterze w doskonałym punkcie Otwocka przy ulicy Warszawskiej, na osiedlu Tysiąclecia. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Otwock

793 800 zł59 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 58,8 mkw. zlokalizowanego w ścisłym centrum Otwocka. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Stadion,Otwock

530 000 zł48 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Stadion. Pokój dzienny połączony z kuchnią w aneksie i loggią. Dwie sypialnie , łazienka i przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Otwock

549 000 zł48 m² 11 438 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Idealna alternatywa dla osób, które chcą wprowadzić się od razu, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Lokal jest w pełni wykończony i przygotowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Ługi,Otwock

769 000 zł59 m² 13 060,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem 20,54 m | Otwock - os. Morskie Oko | 58,88 m | 2019 r. Szukasz nowoczesnego, komfortowego mieszkania z wyjątkową przestrzenią do odpoczynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

849 000 zł65 m² 12 979,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ładne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,41 m położone na kameralnym zamkniętym osiedlu w Otwocku, usytuowane na parterze 3 piętrowego budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Kresy,Otwock

563 800 zł48 m² 11 745,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu w Otwocku - idealne dla rodziny lub jako stabilna inwestycja! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Otwock,mazowieckie

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Danuty

Ługi,Otwock

972 000 zł72 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu nowego mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Otwocku, zlokalizowanej przy ul. Danuty. Lokalizacja: ze względu na dużą ilość terenów zielonych i sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Stadion,Otwock

563 000 zł47 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Otwock, sportowa, mieszkanie 47.18 m2, Sprzedaż. Zapraszamy do zakupu tego niezwykle wyjątkowego mieszkania położonego w centrum Otwocka! To jasne i ciepłe mieszkanie. Przeprowadzony gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

794 000 zł59 m² 13 503,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,8m2 położone w ścisłym centrum Otwocka, idealne dla osób ceniących zarówno wygodę miejskiego życia, jak i spokój zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Otwock,mazowieckie

888 241 zł81 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dla inwestora , można podzielić na dwa mieszkania z oddzielnymi wejściami i licznikami. Oferta na wynajem lub jako całość. Mieszkanie w kameralnym bloku sześć mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Otwock,mazowieckie

650 000 zł60 m² 10 826,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok 60 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Otwocka - idealne zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Otwock

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, otwock, ul. Józefa Poniatowskiego Na sprzedaż wyremontowane, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Śródmieście,Otwock

825 000 zł78 m² 10 536,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zakupu komfortowego, klimatyzowanego mieszkania o wyjątkowym układzie i świetnym standardzie. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

825 000 zł76 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 76,5 m, położone w zielonej i spokojnej części Otwocka, pomiędzy ulicami Reymonta i Żeromskiego. Lokal znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Otwock,mazowieckie

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Otwock

950 000 zł78 m² 12 179,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartamenty Pod Sosnami Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą! Tylko u nas! Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78m , zlokalizowane w Otwocku ul. Zygmunta 21. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Ługi,Otwock

650 000 zł64 m² 10 077,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przedstawiamy wyjątkowo ciche, 3 pokojowe mieszkanie (każdy pokój ma wejście z korytarza) przy ul. Lecha na Os. Ługi. Gotowe do wprowadzenia! Lokal został estetycznie urządzony na potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Otwock,mazowieckie

825 000 zł76 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,2 m , Nieruchomość mieści się na 1 piętrze 3 piętrowego budynku. Rozkład mieszkania: salon połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Śródmieście,Otwock

817 000 zł65 m² 12 492,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z imponującym tarasem - wyjątkową propozycję w zielonej otulinie Mazowieckiego Parku.